kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 08-11-2022, 22:04
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 149
Domyślnie

W przypadku wózka, polecałabym Riko Nesa. To wózek zgrabny, nowocześnie wyglądający. Nadaje się na każdy teren, jednocześnie będąc lekki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 10-11-2022, 18:47
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Ja zacżęłam od mniejszych rzeczy jak kocyki, ręczniczki czy poducha do karmienia. To akurat zamawiałam z Ceba. Mają duży wybór i jakościowo produkty są super więc myślę, że fajnie mi posłużą;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 17-11-2022, 23:05
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie, to interesowało mnie kangurowanie . Udało mi się znaleźć sporo ciekawych informacji związanych z malutkimi dziećmi na stronie internetowej niezbednikmlodejmamy.pl. W moim mniemaniu warto zainteresować się ichniejszą stronką, bo możecie znaleźć tam masę ciekawych informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 18-11-2022, 10:53
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 490
Domyślnie

Świetnej jakości pościel wykonaną z niesamowitą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół znajdziecie wchodząc na stronę https://www.sklep.myalpaca.eu/collec...dry-i-poduszki. Oferowany przez nich asortyment świetnie sprawdzi się w każdej sypialni zwłaszcza jeśli jesteście alergikami. Cały sekret tkwi w użytych włóknach pochodzących z alpak, które to nie zatrzymują wilgoci i nie pozwalają na rozwój roztoczy. Ich produkty zadowolą każdy gust i pomogą spać spokojnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 18-11-2022, 16:16
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 574
Domyślnie

Na pewno warto też wiedzieć, gdzie można zakupić różne produkty medyczne dl maluchów. Polecam sklep internetowy Sanbello, w którym znajdziecie między innymi kosmetyki dla dzieci: https://sanbello.pl/dziecko/pielegna...-pielegnacyjne .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 20-11-2022, 11:39
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Na pewno będzie potrzebna pościel i koce oraz ładne firanki i zasłony do pokoju a wszystko to dostaniesz tutaj https://nietylkofiranki.pl/154-posciel Dzięki nim stworzysz piękne miejsce dla malucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 29-11-2022, 21:08
Kuleczka258 Kuleczka258 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 96
Domyślnie

U nas niezbędne okazało się mleko modyfikowane, postawiliśmy na Bebilon z polecenia Pani w dozie i to był dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 04-12-2022, 14:59
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Fajne rzeczy jakosciowo z Ceba sobie zamawiałam jak poducha do karmienia czy ręczniczki. Ładny design, staranne wykonanie i materiał bardzo przyjemny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 05-12-2022, 15:04
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Wszystko też zależy od tego, w jakim wieku jest dziecko. Jeśli mówimy o maluchach to bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergika może być także kaszka zbożowa bezglutenowa Bebilon Alerlac. Można ją też zastosować w alergii na białko krowie lub sojowe. Produkt ten możecie podać dzieciom od czwartego miesiąca życia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 14-12-2022, 00:36
magda.wadelska magda.wadelska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 5
Domyślnie

Dobre rzeczy wyprawkowe typu śpiworek, kocyk, ręczniki a nawet przewijak można znaleźć na Ceba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.