kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 05-01-2022, 13:42
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Jeśli urządzacie swoją sypialnię to podstawa to wygodne łóżko, pościel. W sypialni przede wszystkim ma się odpoczywać dlatego trzeba zadbać o komfort spania. Gdzie zrobić zakupy? Polecam sklep dla spania gdzie mają właśnie najlepsze łóżka, materace, pościel, narzuty, kołdry. Można wszystko u nich kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 04-03-2022, 13:06
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Jak najbardziej poszukiwania warto również zacząć od tak świetnych sklepów jak właśnie https://miluli.pl/kategoria/komplety-poscieli/ w którym znajdziesz naprawdę szeroki wybór wzorów oraz wymiarów pościeli i to w przystępnych cenach. Nam trochę czasu zeszło zanim znaleźliśmy najlepsze możliwości, bo praktycznie wszystkie nam się podobały ale jakiś wybór trzeba było podjąć. Mi szczególnie podobała się wersja Oliwkowa, ale też może znajdziemy jakąś fioletową!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-03-2022, 22:09
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

a gdzie kupowaliście łóżka do swojej sypialni ? sama ostatnio rozglądam się nad jakimś wygodnym łóżkiem, znajoma poleciła mi abym zajrzała na stronę https://lozka.net.pl gdzie mogę znaleźć fajne modele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-03-2022, 10:30
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 049
Domyślnie

Zainteresowanym tematem mogę polecić sklep, z którego sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty sklepu internetowego z meblami, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie hoker tapicerowany i wiele więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 05-03-2022, 21:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

a wy gdzie szukaliście dodatków do waszej sypialni ? ja osobiście mogę wam polecić aby zajrzeć na stronę https://home-you.com/pl/sypialnia gdzie możecie znaleźć wszystko czego potrzebujecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 07-10-2022, 15:32
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Ja natomiast radziłbym Wam zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego Miluli jeżeli przede wszystkich chcecie się dobrze wysypiać. Przede wszystkim mają bardzo szeroki wybór kolorów oraz rozmiarów. Nie ma problemów, wiec z dopasowaniem ich do rozmiaru łóżka a cena też jak za taką jakość według mnie jest optymalna!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-10-2022, 09:58
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 212
Domyślnie

Urządzając sypianie nie zapominajcie o wyborze dobrego materaca. Ja kupiłam materac termoelastyczny z oferty Hilding https://hilding.pl/kategoria/materace-termoelastyczne/ . Taki materac świetnie dopasowuje się do kształtu ciała i "zapamiętuje" go. Jest bardzo wygodny i zapewnia dobre oparcie dla kręgosłupa, co gwarantuje zdrowy i komfortowy sen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-10-2022, 10:58
olafinka olafinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 265
Domyślnie

do sypialni bardzo polecam takie komody - https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html naprawdę są mega pojemne, świetna sprawa moim zdaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-10-2022, 12:10
kruella_de_mon kruella_de_mon is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 78
Domyślnie

Dla mnie sypialnia jest miejscem, gdzie mogę się wyłączyć od dnia codziennego, dlatego urządziłam ją tak, aby czuć się w niej wyjątkowo. Jestem ogromną fanką stylu skandynawskiego, a Wy co lubicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 05-12-2022, 12:13
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Szukając pięknej i dobrze wykonanej pościeli bawełnianej to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę Miluli, ponieważ można u nich liczyć na świetne ceny i do tego różnorodność propozycji, które pozwolą Wam na przyjemny sen i do tego piękne dopełnienie sypialni. Jak na przykład nasz czyli "Jasnoszary komplet pościeli bawełnianej"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.