kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 05-05-2022, 09:45
martyka25 martyka25 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 5
Domyślnie

Zabiegi w Czechach często są oferowane przez profesjonalne kliniki ginekologiczne, jedną z nich jest klinika Stonava.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-06-2022, 11:29
Ilonka987 Ilonka987 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 1
Thumbs up

Polecam stronę gdzie można zamówić bezpieczne tabletki poronne skuteczne do 9-10 tygodnia ciąży. Leki na poronienie przetestowane własnoręcznie. Kuracja może nie należy do tych najprzyjemniejszych ale tutaj liczy się efekt a ten był taki jakiego oczekiwałam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-06-2022, 17:57
karolinkax55 karolinkax55 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 1
Domyślnie

Najprościej i najszybciej usunąć niechcianą ciąże za pomocą tabletki poronnej bez recepty. Coraz więcej kobiet korzysta z tej jakże wygodnej i możliwej do przeprowadzenia w domu metody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-07-2022, 13:49
misiekxo misiekxo is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 91
Domyślnie

A czy macie świadomość co robi się z abortowane dzieci? Jeśli nie, to przed myśleniem o aborcji polecam sprawdzić tą stronę - https://www.zycierodzina.pl/szczepio...wanych-dzieci/, cała prawda!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-08-2022, 13:33
pati17 pati17 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 55
Domyślnie

A czy ktoś z Was zastanawiał się w ogóle, jak traktowane są martwe, abortowane dzieci? Prawda jest okropna... Zachęcam poczytać na ten temat, a pewnie większość z Was zmieni zdanie - https://www.zycierodzina.pl/szczepio...wanych-dzieci/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-09-2022, 22:44
alexis92 alexis92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 1
Domyślnie

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z aborcja farmakologiczna za pomocą tabletek poronnych jest to bezpieczna i pewna opcja usunięcia ciąży. Każda kobieta, która ma tego typu problem powinna wziąć to pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 08-12-2022, 11:26
Jowita33 Jowita33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 1
Domyślnie

Zastanawiałam się od kilku tygodni jak usunąć ciążę. Z pomocą przyszedł serwis Wolne Kobiety który poleciła mi przyjaciółka. Jeśli szukacie wsparcia w trudnych chwilach i zastanawiacie się nad aborcją to skontaktujcie się z nimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 14-12-2022, 09:22
Kasia102 Kasia102 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 1
Domyślnie

Ja kupowałam leki z bardzo zaufanego źródła. Serwis tabletki-poronne.pl umożliwia zakup tabletek wczesnoporonnych bez potrzeby okazywania recepty. Procedura jest bardzo szybka i anonimowa. Naprawdę warto skorzystać z tej strony jeśli ktoś jest w potrzebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 11-04-2023, 09:18
kl1nik4st0nava kl1nik4st0nava is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 1
Domyślnie

Ja zalecam skorzystanie z Klinika Stonava w Czechach. Legalna i bezpieczna aborcja próżniowa bez skutków ubocznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-04-2023, 10:38
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Zakup tabletek wczesnoporonnych bez recepty jest nielegalny i niebezpieczny dla zdrowia. W razie potrzeby, należy skonsultować się z lekarzem np. https://lekarzonline.eu/, który przepisze odpowiednie leki na podstawie indywidualnych potrzeb pacjenta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.