kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 18-10-2015, 16:01
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

świetnie wykończona łazienka - na ścianie zamiast kafli, panele dekoracyjne.zdjęcie jest ze trony drzwi vox
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 29-10-2015, 21:47
jagoda343 jagoda343 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ładnie wyglądają te panele dekoracyjne, ale czy są praktyczne w łazience? Ja mam płytki łazienkowe Midian marki Ceramika Paradyż w limonkowym kolorze i się zastanawiam, czy u mnie by pasowały meble ze zdjęcia. Chyba taki jasny kolor byłby dobry, bo obecnie myślałam o zupełnie białych meblach..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 12-11-2015, 11:14
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Może jakaś szafka z koszem? tutaj coś takiego mają http://www.rokos.pl/7-meble-lazienkowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 16-11-2015, 15:37
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Ja lubię bardzo łazienki w ciemnym wykonaniu ale przeplatane z jasnymi kolorami bo to bardzo dobrze ze sobą współgra i ociepla wnętrze. Jeśli nie macie pomysłu na swoje łazienki to poszukajcie sobie na stronie www.homebook.pl jakiś propozycji, inspiracji bo jest tam tego bardzo dużo. Ja sama korzystałam z tej strony przy okazji swojego remontu. Mnie najbardziej podoba się łazienka w takim wydaniu:

Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 23-11-2015, 12:24
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Podoba mi się taka łazienka jak ta ze zdjęcia powyżej. A na podłogach są panele czy kafelki imitujące drewno?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 28-11-2015, 20:51
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Moja łazienka jest w białych płytkach z dekorami w kolorze czarnym. Wyglada to swietnie Musze tylko jeszcze grzejnik odpowiedni dobrać. Widziałam w tym sklepie http://iterma.pl/easy/1/431/ świetne grzejniki elektryczne z grzałką do wyboru - wydajne i ładne. Mogą służyc również jako suszarka do ręczników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-11-2015, 22:47
Verni's Avatar
Verni Verni is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 5
Domyślnie

Pomyślcie przy okazji tego remontu również o ogrzewaniu, bo warto też się nim zająć. tanie grzejniki łazienkowe to jest pomysł na każdą kieszeń. One nie tylko ogrzewają nam łazienkę, ale również z ich pomocą odbywa się proces regulacji wilgoci. U mnie taka zmiana była konieczna, ponieważ zaczął się pojawiać na ścianie grzyb - dotychczasowe grzejniki nie sprawdzały się przy cyrkulacji powietrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 02-12-2015, 13:03
StefaniaDz's Avatar
StefaniaDz StefaniaDz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ja również miałam wielki problem z wilgocią w mieszkaniu i trwało to w sumie kilka lat. Osuszaliśmy wszystko miejscowo aż do momentu, jak pojawiło się małe dziecko i lekarz nam wytłumaczył, jakie konsekwencje dla malucha może mieć mieszkanie z problemem wilgoci, albo ewentualnego grzyba. Teraz jestem na takie sprawy bardzo wyczulona, więc u mnie w łazience to właśnie właściwe ogrzewanie i cyrkulacja powietrza jest priorytetem a nie meble i ogólny wygląd pomieszczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 03-12-2015, 09:40
RamonaIzycka's Avatar
RamonaIzycka RamonaIzycka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 7
Domyślnie

Przypadłość wilgoci najczęściej pojawia się w starych budownictwach i niestety pozbycie się jej wcale nie jest takie proste trzeba trochę się z tym namęczyć. Ważne jest aby wietrzyć pomieszczenia i oczywiście równie ważna jest cyrkulacja powietrza, ale to sa tylko sposoby które mogą zapobiec, jeżeli chcemy się jej pozbyć sprawa jest już znacznie trudniejsza. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest firma która profesjonalnie zajmuje się osuszaniem powietrza, samemu nigdy nie pozbędziemy się wilgoci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 08-12-2015, 22:21
Verni's Avatar
Verni Verni is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 5
Domyślnie

My w tym roku wymienialiśmy grzejniki łazienkowe drabinkowe. Szukaliśmy sklepów, które oferują tanie grzejniki łazienkowe Wybraliśmy sklep internetowy PGI, wybór grzejników jest naprawdę spory. Zdecydowaliśmy się na jeden z tańszych modeli i jesteśmy z niego zadowoleni. Łazienka jest dość mała, a w tym sklepie mogliśmy dopasować grzejnik w idealnym rozmiarze. Szczerze polecam .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.