kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-02-2019, 11:06
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie Wybór nagrobka, a rozłożenie na raty?

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości nagrobka oraz chciałabym Was zapytać jak za niego płaciliście z własnej gotówki całość, czy są może też opcje ratalne? Z góry dziękuję za wszystkie porady
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-02-2019, 07:12
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

W takim razie sprawdź również opcje ratalną na iRaty.pl także jeżeli będziesz chciał dowiedzieć się więcej jak wygląda możliwość ratalna w ich przypadku to zajrzyj na stronę i od razu będziesz mogła złożyć wniosek na wygodnych ratach z prowizją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-02-2019, 07:45
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Również jestem za tym abyś postawiła na trwałe rozwiązanie jakim na pewno jest granit, czy marmur ale on też swoje kosztuje. Dlatego tutaj pomoc w finansowaniu warto zwrócić się również do iRaty.pl co na pewno ułatwi Wam szybki zakup również w tym tak trudnym czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-02-2019, 07:52
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Dobrze wiedzieć, że są również takie możliwości bo w niektórych sytuacjach są bardzo przydatne, a nie zawsze wiadomo jak się za to odpowiednio zabrać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-02-2019, 08:10
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Dokładnie, szczególnie w tak wrażliwych sytuacjach które niestety są dla nikogo miłe i też wymagają ponoszenia sporych kosztów w wielu aspektach i też związanych właśnie z wykupieniem nagrobka. Jeżeli o mnie chodzi to https://www.platformaratalna.pl/ jest zdecydowanie najlepszą opcją która przynosi duże korzyści i pozwala lepiej się tym wszystkim zająć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-02-2019, 22:02
heenio Mężczyzna heenio is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

To nic nadzwyczajnego, praktycznie wszyscy rozkładają to na raty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-06-2021, 14:13
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Na pewno warto, co jakiś czas, zadbać o nagrobek i postawić na coś, co pozwoli uzyskać naturalny blask. Dlatego też proszek polerski do marmuru od https://mk-diament.pl/oferta/chemia/proszki-polerskie/ wydaje się rozwiązaniem bardzo cenionym, a zarazem dość prostym w użyciu. Polecam zatem poznać ich pełną ofertę i zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi propozycjami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-09-2021, 09:23
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Najpierw trzeba poszukać niedrogiej firmy kamieniarskiej. W Skierniewicach to przede wszystkim firma pana Kowalczyka. Większość tam zamawiam nagrobki.
A jak chcesz raty, to chyba najlepiej do banku, bo oprocentowanie aktualnie jest bardzo niskie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-01-2023, 13:12
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Jak dobrze się dogadasz z firmą kamieniarską to pewnie jest to możliwe. Ja znam http://www.naszahistoria.org/oglosze...wo-tomaszewscy tych ludzi, którzy wiele lat siedzą w tej branży i wykonują bardzo dobrej jakości nagrobki, to może tu się zgłoś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-10-2023, 06:20
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Co do rat, to ja nie wiem - ale generalnie słyszałam, że jak chodzi o takie aspekty, jak nagrobki, tablice na nagrobki, wazony i inne rzeczy to znajdziecie chociażby na stronie kamieniarski.net. Jak chodzi o mnie, to planuję kupić właśnie na grób bliskiego wazon granitowy u nich, bo mają w korzystnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.