kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-02-2019, 15:33
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie szkoła jazdy warszawa

Jeśli szukasz szkoły która nauczy cię dobrze jeździć samochodem to mogę polecić szkoła jazdy warszawa . Jestem zadowolona z tej szkoły, u nich nauczyłam się jeździć. Nie jestem dzięki temu przysłowiową babą za kółkiem. Czuje się pewnie za kierownicą, jeżdzę przepisowo i dzięki temu nie stanowie zagrożenia na drogach. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-03-2019, 11:04
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Ja niestety nie mieszkam w Warszawie, ale w Poznaniu więc mogę polecić ośrodek jazdy w którym sama robiłam kurs czyli OSK Pegaz i podrzucam link do ich strony https://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ gdzie możecie się wszystkiego na ich temat dowiedzieć. Z samego przeprowadzenia jazd jestem bardzo zadowolona i udało mi się bez większych kłopotów zdać oba egzaminy. Polecam i mam nadzieję, że się nie zawiedziecie i w końcu otrzymacie wymarzone "prawko"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-08-2019, 13:32
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jeśli nadal szukasz szkoły jazdy w Warszawie zajrzyj na https://elmol.pl/kursy-prawa-jazdy-w...s-kategoria-b/ Szkoła jazdy Elmol cieszy sie bardzo dużą popularnością i pozytywną opinią. Kurs kosztuje 1990 złotych i można płacić w ratach. Ja też chcę w końcu wziąć się za prawko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-09-2019, 14:23
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Możesz też się zapisać do Motostart, bo oni mają wiele punktów w całym mieście, więc coś w pobliżu na pewno się znajdzie, ja chodziłam na Mokotów i bardzo ich sobie chwalę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.