kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-10-2014, 21:44
Dalia83 Dalia83 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 9
Domyślnie Designerskie narzędzia w kuchni

Kupiliśmy z moim świeżo upieczonym małżonkiem mieszkanie Co prawda malutkie, ale perspektywiczne Nie chcę go jednak urządzać w Ikei - każdy ma takie talerze, takie doniczki, takie fotele, takie lampy... Chciałabym coś wyróżniającego się, coś nieszablonowego, dzięki czemu mieszkanie stałoby się bardziej spersonalizowane, nazwijmy to tak. Przybory kuchenne też nie chcę, by były klasyczne typu metalowa biała ociekaczka na talerze i garnki lub sterta ścierek i płynów przy zlewie. Przeglądam internet, ale nie znalazłam jeszcze czegoś takiego, po czym musiałabym zbierać szczękę z podłogi Liczę na Wasze wsparcie! Gdzie można dostać fajne zestawy do kuchni?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-10-2014, 15:20
Doris99 Doris99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 8
Domyślnie

Jeśli chodzi o noże itd to postawiłabym na sprawdzone i tradycyjne rozwiązanie czyli sztućce Gerlach. Z resztą możesz szaleć do woli, ale dobre sztućce to podstawa

Ostatnio edytowane przez Doris99 : 03-12-2014 o 08:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-10-2014, 13:39
werawro86 werawro86 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 11
Domyślnie

Mi zawsze podobały się designerskie wyciskacze do cytrusów. W ogóle myślę, że warto poeksperymentować z kolorami. Na pewno żywe kolory dobrze wpłyną na "energię" w mieszkaniu. To prawda, że nawet ociekacz na talerze nie musi być tandetny i nudny. Tak naprawdę to ciężko cokolwiek doradzać, bo każdy ma swój styl i powinien urządzać mieszkanie w swoim guście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-10-2014, 09:05
Bonitawawa85 Bonitawawa85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 8
Domyślnie

W kolorowej kuchni zawsze lepiej się pracuje więc sama mam takich gadżetów wiele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-10-2014, 11:33
PAULTV91 PAULTV91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 10
Domyślnie

Sam, mimo że jestem facetem kupuję kolorowe narzędzia i inne elementy pomocne w kuchni. Nie tylko ładnie wyglądają ale i przyjemniej się w nimi gotuje. Poza tym w przypadku postawienia takiej kolorowej miseczki na stole o wiele ładniej się ona prezentuje niż taka zwykła. Myślę, ze dużo znajdziesz na allegro
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-11-2014, 07:04
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Ja uwielbiam piec, więc u mnie najbardziej zróżnicowane i designerskie są foremki do ciastek Ale mam w kuchni też kilka innych gadżetów w rozmaitych kolorach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-11-2014, 16:25
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Świetne foremki do ciastek widziałam w kilku sklepach internetowych.
Tu na przykład: http://cookielandcutters.com/ można znaleźć kształty praktycznie na każdą okazję - na urodziny, święta, halloween, dla dzieciaków zakochanych w dinozaurach, foremki w kształcie pojazdów albo nawiązujące do różnych sportów.
Myślałam o tym, żeby zaopatrzyć się w kilka przed świętami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-09-2016, 09:26
Malwik Malwik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 10
Domyślnie

Jeśli chodzi o designerskie gadżety, które jednak przydają się a nie tylko ładnie wyglądają w kuchni to moim ukochanym są noże w bloku od Gerlacha, ich nazwa to Loft. Zestaw wystarcza do wykonania wszystkich prac w kuchni. Mój ulubiony to nóż Santoku – nóż-tasak, dzięki któremu można poczuć się jak szef kuchni w ekskluzywnej restauracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-09-2016, 16:10
moka moka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 4
Domyślnie

nie mam ulubionych firm czy sklepów jak mi się coś rzuci w oczy to to po prostu kupuję czy zamawiam uwielbiam kuchenne gadżety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-10-2016, 14:24
morena1999 morena1999 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 5
Domyślnie

Takie stylowe gadżety do kuchni można kupić w tym sklepie - http://emako.pl/. Dość szeroki wybór, atrakcyjne oferty i ceny.
__________________
zasłona prysznicowa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.