kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-07-2017, 15:02
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie reklama firmy , jakie gadżety ?

Witajcie! Może mi podpowiecie jakie gadżety reklamowe dla firmy warto zakupić ? Myślałam by kupić od producent reklamówek z nadrukiemsuper reklamówki z logo firmy zaprojektowane według mojego pomysłu. dzięki temu zyskałabym nowych klientów i zachęciła obecnych do przychodzenia. Jak myślicie czy taka dodatkowa reklama jest skuteczna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 31-07-2017, 18:08
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Mnie natomiast bardzo go gustu przypadła oferta w Fanatycy Druku i drukujemy na plecach reklamowych . Takich plecaków można zamówić dowolną liczbę, przy czym mamy do wyboru kilka wielkości nadruków i możemy być pewni ich najwyższej jakości. Świetnie sprawdzą się one bez wątpienia w przypadku prywatnych szkół i przedszkoli, szkół językowych, agencji reklamowych i wielu innych firm. Poza tym prezentują się naprawdę bardzo fajnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 07-08-2017, 11:13
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Klienci

A według mnie warto oprócz gadżetów zainwestować w takie rzeczy jak ulotki albo wizytówki. Ja prowadzę małe wydawnictwo i często mam stoisko na plenerowych imprezach. Gdy odwiedzają mnie klienci lub nawet tylko osoby, które chcą się rozejrzeć, wręczam im gadżety i wizytówki. To fajny sposób na reklamę, ponieważ klient dostaje wizytówkę i "bonus". I wierzcie, mi że lepsze od drukarni stacjonarnych są drukarnie online. Ja korzystam z viperprint.pl - https://www.viperprint.pl/produkt/WI053 i bardzo sobie ich cenię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-08-2017, 13:27
klasik klasik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 4
Domyślnie

kubki, długopisy, wizytówki - te rzeczy na pewno się sprawdzą jeżeli chodzi o reklamę wszystkich działalności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-08-2017, 22:16
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

W dzisiejszych czasach reklama to podstawa dla osób mających własną firmę. Wiadomo króluje reklama w sieci jedna warto też przeznaczyć część budżetu na tą tradycyjna. Gadżety reklamowe świetnie pokazują wizerunek firmy, a osoby które je dostaną jednocześnie używając ich będą reklamować twoją firmę. Jeżeli nie wiesz gdzie szukać gadżetów reklamowych to ja polecam Ci zajrzeć do nich http://www.extrema.com.pl/53,gadzety...-dla-firm.html bo mają świetną ofertę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-08-2017, 20:48
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

Według mnie najbardziej skuteczną reklamą jest oczywiście ta internetowa. Większość osób szukając jakiegoś produktu czy usługi najpierw konsultuje się z internetem, co będzie najlepsze. Warto zatem zadbać o dobre wypozycjonowanie strony. Najlepiej zlecić to firmie zewnętrznej - http://fabrykamarketingu.pl/. Oni w profesjonalny sposób zajmą sie reklamą i marketingiem Waszej strony więc znacznie więcej osób o Was usłyszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-08-2017, 15:12
Mermagda0 Mermagda0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 95
Domyślnie

Ja bym odchodziła od długopisów kubków i smyczy, to już sie wgl nie sprawdza. Ja mam tego pelno w domu i nie mam co z tym robic :P Moze zainwestujecie za to w porzadny film reklamowy? Agencja http://www.filmowa.pl/oferta/programy_tv zajmuje sie wlasnie taka dzialalnoscia. Mysle ze zda on egzamin w waszych firmach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-09-2017, 09:13
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

My zainwestowaliśmy w koszulki, kubki i notesy. Teraz myślimy o kuferkach kolonialnych dla stałych klientów - http://www.nobilia.pl/choco-maya-kuferek-kolonialny/ Wydaje mi sie, że warto od czasu do czasu wręczać klientom takie upominki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-09-2017, 10:03
Magdula88 Magdula88 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 60
Domyślnie

Jak decydujecie sie na gadżety reklamowe to postawcie już na coś porżadnego i praktycznego. Takie gadżety reklamowe oferuje firma Solsen.pl polecam zajrzeć na ich stronkę, na pewno coś super zamówicie dla waszej firmy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-09-2017, 10:19
nomono nomono is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 1
Domyślnie

Rodzaj gadżetów i innych środków reklamowych powinien być uzależniony od tego, czym firma się zajmuje i jaka jest jej grupa docelowa.

Ostatnio edytowane przez nomono : 22-09-2017 o 11:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.