kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-04-2018, 20:26
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

A ja nie polecam schodów z drewna z prostego powodu. Jakby o nie nie dbać i tak po pewnym czasie (zawsze zbyt krótkim zdaniem właściciela) są zniszczone i wyglądają fatalnie. Ja mam w domu schody zrobione przez firmę http://prodmar.com.pl, z granitu i po prostu nie sposób ich uszkodzić. A co jak co, ale takim granitowym schodom, trudno odmówić elegancji i klasy. Zresztą podobnie jak schody drewniane, też pasują właściwie do każdej aranżacji wnętrza, dodatkowo stanowiąc jego ozdobę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-04-2018, 12:00
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Myślę, że jeśli chodzi o schody z prawdziwego drewna to pomoże Wam stolarnia kraków. Oni specjalizują się właśnie w drewnianych schodach. Wykonują je zarówno z polskiego drewna (np. dab, jesion, buk) ale także z drewna egzotycznego takiego jak merbau, jatoba czy sapeli).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 08-05-2018, 13:48
jollomika jollomika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 495
Domyślnie

Szczerze mówiąc to mnie o wiele bardziej podobają się schody nowoczesne. Takie drewniane też spoko, ale wydaje mi się, że z drewna można zrobić też coś nowoczesnego i na czasie, a nie takie zwykłe proste schody
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 14-01-2019, 10:45
KaroKaro28 KaroKaro28 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 23
Domyślnie

Dla tego uważam że wyjscie - betonowe schody z panelami. Baliśmy się że po latach będą skrzypiały i sie niszczyły (tak jak napisała anielina ) dla tego wylewka i panele są najlepszym rozwiązaniem. Do tego wybraliśmy fantastyczne czarno-złote poręcze z ( http://inoxstyl.pl ) i mam moje wymarzone schody <3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-01-2019, 14:16
superman Mężczyzna superman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 24
Domyślnie

Ja mam pytanie jak z dodatkowym oświetleniem do takich schodów drewnianych. Bo zastanawiam się nad zakupem takich do swojego domu i stąd też moje pytanie czy oprawy schodowe zestaw 10 sztuk wystarczy żeby dobrze doświetlić stopnie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-01-2019, 21:12
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Schody drewniane moim zdaniem mają duszę Idealnie pasują do każdego wnętrza. My mamy stary dom na wsi z drewnianymi schodami. Ostatnio trafiłam na lakiery do schodów drewnianych i chyba niedługo wezmę się za odnawianie naszych schodów. Chcę wydobyć z nich to co najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-01-2019, 15:29
marzena1 marzena1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 5
Domyślnie

Bardzo podobają mi się schody z prawdziwego drewna, sama marzę o domu, w którym mogłabym takie mieć. Co prawda, spodziewam się, że sporo kosztują, ale jednak jest to wydatek na lata, bo ze względu na dobra jakość powinny być w dobrym stanie długo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-02-2019, 23:28
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

drewniane schody
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-02-2019, 20:19
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

Schody drewniane, to moje marzenie od dawna - moja ciocia takie ma od lat i za każdym razem mnie zachwycają - pięknie wyglądają i w ogóle się nie starzeją. W tym roku na wiosnę będziemy w końcu i u nas takie schody robić. Już zamówiliśmy je w firmie http://styldrzewa.pl/. Robią oni fantastyczne drewniane schody , z najlepszego drewna. Oczywiście wszystko na wymiar, dopasowane do wymagań klienta (zarówno kolor jak i kształt czy rodzaj konstrukcji). Do tego oczywiście zamówiliśmy drewniane tralki i jestem pewna, że będzie to wszystko wyglądać tak jak sobie wymarzyłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 18-02-2019, 13:49
bianka90 bianka90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 9
Domyślnie

Do takich pięknych schodów z drewna trzeba również zamontować drewnianą balustradę schodową lub połączyć drewno ze stalą nierdzewną lub szkłem. Myślę że najlepsze połączenie to tradycyjne drewno i nowoczesna stal nierdzewna. Taka balustrada będzie się szykownie prezentować, a przy tym będzie solidna i oryginalna Zapewni bezpieczeństwo i stylową aranżację wnętrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.