kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-03-2017, 13:59
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie Medycyna estetyczna

Wiecie jak poprawić swoje samopoczucie bez ingerencji skalpela? Polecam ten gabinet http://karolinakusnierz.pl/
Na pewno będziecie zachwyceni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-03-2017, 22:41
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

A ja w ramach medycyny estetycznej polecam "Projektowanie uśmiechu" . Skorzystałam z gabinetów Dental Clinic http://ratynscy.pl/ i jestem bardzo zadowolona. To był mój pierwszy taki zabieg i na szczęście kompleksy z moim uzębieniem minęły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-03-2017, 10:49
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

W ramach poprawy samopoczucia chodzę co jakiś czas na resurfacing skóry do CM Arnica w Warszawie. Zabieg wykonywany jest za pomocą lasera frakcyjnego i powoduje ujędrnienie oraz odmłodzenie skóry. Kobieta, która już jest po 30-stce ,pod wpływem stresu i zanieczyszczeń nas otaczających, niestety nie ma już tak pięknej skóry jak nastolatka i takie zabiegi to jedyny ratunek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-03-2017, 12:07
maleksandra maleksandra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 23
Domyślnie

polecam PCME - mają super oferte, np. laserowe odmładzanie twarzy , mezoterapie czy usuwanie blizn. czasem warto jest zainwestować, żeby poprawić swoje samopoczucie
__________________
licówki katowice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-03-2017, 21:57
loperrenc loperrenc is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 6
Domyślnie

W jaki sposób dbać o siebie, aby długo żyć w zdrowiu? Konieczne są badania kontrolne, które należy wykonywać dwa razy do roku. Dobrą placówką, która oferuje bezpłatne badania kontrolne z zakresu chorób układu oddechowego, cukrzycy, chorób serca i układu krwionośnego, jest przychodnia Synexus, badania kliniczne wrocław ! Doświadczeni specjaliści oraz wieloletnie doświadczenie gwarantują nam, iż trafiliśmy w godne zaufania miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-04-2017, 20:05
tetrisekk tetrisekk is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 180
Domyślnie

Prowadząc taką praktykę warto pomysleć o odpowiednim oprogramowaniu. Dobrze sprawdza się oprogramowanie mediporta: http://www.mediporta.pl do prowadzenia dokumentacji medycznej. To znacznie ułatwia codzienną pracę z pacjentem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-04-2017, 12:46
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Mam wrażenie, że u mnie jest jeszcze za wcześnie na takie zabiegi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-03-2018, 02:56
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Są sytuacje, gdzie medycyna estetyczna niestety nie pomaga, bo problem jest za duży. Dzieję się tam w przypadku dużych zmian skórnych, przerośniętych blizn i innych. Na wizytę można umówić się do krakowskiego dr Rafała Pabiańczyka. Ma świetnie opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-04-2018, 09:57
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

W Łodzi znajduje się bardzo dobra klinika medycyny estetycznej: http://neobeauty.pl/. W ofercie mają wiele różnych zabiegów, między innymi mezoterapię igłową, czy powiększanie ust. Myślę, że na każdą przypadłość znajdzie się jakieś "lekarstwo"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-04-2018, 09:37
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Wszystko zależy. Każda kobieta chciałaby być piękna, to naturalne, ale czasami lepiej zadbać o kondycję skóry. Ja na przykład staram się dbać. Mam fajne kosmetyki z atopis.pl i one fajnie mi służą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.