kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 18-01-2023, 15:52
Maja90 Maja90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 24
Domyślnie

Zwierzęta potrafia dać człowiekowi wiele radości w życiu. Natomiast musimy też brać pod uwagę to jak duża jest to odpowiedzialność. Przede wszystkim wybierajmy dobrej jakości karmy by nie było problemów z żadnymi chorobami. Jak popatrzymy na ceny usług weterynarzy to zrozumiemy, że nie warto szukać oszczędności na żywieniu. Poza tym warto zainteresować się takim zagadnieniem jak szkolenie psa - https://nosem.pl/szkolenie-psa/ Przez lata powstało na ten temat wiele mitów jakie musimy obalić. Jednym z najbardziej popularnych to, że pies musi wiedzieć kim jest samiec alfa w danym stadzie. Zwolennicy tej teorii trzymają się faktu, że psy pochodzą o wilków. Natomiast nie biorą pod uwagę tego, że z biegiem lat udomowienie psów zmieniło także ich potrzeby psychologiczne. Dlatego o wiele skuteczniejsze jest podejście partnerskie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 18-01-2023, 18:03
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

My mamy w domu pieska i staramy się mu zapewnć wszystko co najlepsze. Ważna jest na pewno odpowiednia karma. Zdecydowaliśmy się na Bozite- ma bardzo dobry skład, bez sztucznych zapychaczy, gmo, zbóż czy antybiotyków no i psiak zjada ją ze smakiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 19-01-2023, 18:23
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Mój pupil to już senior więc jestem na etapie zmiany mu karmy na bardziej lekko strawną. Ponieważ jest tez alergikiem karmy szukałam karm hipoalergicznych bez kurczaka. Taka karmę znalazłam w Empire, marki która zalicza się do marek premium wśród karm hipoalergicznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 19-01-2023, 20:26
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 325
Domyślnie

Decydując się na zwierzęta warto pomyśleć o odpowiedniej karmie dla niego. Odpowiednie żywienie pomoże mu właściwie się rozwijać i rosnąć. Z dobrych karm to mogę naprawdę śmiało polecić https://rawpaleo.eu/pl/ pełnowartościowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 19-01-2023, 21:04
Parra Parra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 1
Domyślnie

Ja mam tylko kota, tak zwanego dochodzącego, bo po prostu pojawia się pod domem i miauczy o żarcie
__________________
szalunki słupowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-01-2023, 00:21
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Zwierzęta w domu to dobry pomysł o ile ma się warunki i nie występuje alergia na zwierzęta domowe wśród domowników. Warto wykonać odpowiednie testy zanim się zakupi zwierzaka a te możesz wykonać w jednej z klinik CMP na terenie stolicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 23-01-2023, 09:39
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Moim zdaniem, taki sos dla kota vitakraft tauryna by być dobrym dodatkiem do codziennego żywienia waszych zwierzątek. Widziałam, że tego typu produkty są dostępne w całkiem dobrej cenie na stronie sklepu animalia.pl, więc jeżeli jesteście tym zainteresowani, to w wolnej chwili sobie tam zerknijcie. Może akurat przypadnie wam coś do gustu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 02-02-2023, 11:24
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Ogólnie utrzymanie, żywienie i leczenie pupila może pochłonąć sporo kasy. Dlatego ja zazdroszczę tym wszystkim którzy mają ubezpieczenie pethelp, chyba sama muszę pomyśleć o takiem pakiecie weterynaryjnym dla swoich zwierzaków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 09-02-2023, 18:29
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

W domu mamy pieska a jesli chodzi o karmę to zamawiam mu Bozite. Bardzo dobra jakściowo karma, bez zbóż antybiotyków czy innych zapychaczy z kilkoma smakami do wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 30-03-2023, 01:59
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Zdrowie i dobre samopoczucie psa są niezwykle ważne, dlatego wielu opowiada się za właściwościami wspierającymi i zapobiegawczymi, które można znaleźć w suplementacji olejem CBD https://hempets.pl/ . Co o nich sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.