kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #521  
Stary 19-03-2023, 14:07
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Słyszeliście może o osobie takie jak architekt gliwice ? Właśnie bardzo dużo osób polecało mi tą firmę i z tego co widziałam to opinie mają bardzo dobre, więc może jednak to będzie dla mnie dobre rozwiązanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #522  
Stary 20-03-2023, 19:46
koralia25 koralia25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 109
Domyślnie

Ja z piwnicy przytargałam niedawno do domu stary regał z żeliwnymi zdobieniami które niestety nadgryzł ząb czasu i troche pordzewiały. Zastanawiałam się niedawno nad taką farbą https://www.altax.pl/produkty/farby-...ednio-na-rdze/ Czytałam wiele dobrego na ich temat, używał ktoś moze tej farby?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #523  
Stary 21-03-2023, 16:09
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Najważniejsze to być świadomym tego, że jeśli chodzi o transakcje związane z nieruchomościami, to bardzo dużo będzie zależało na pewno od Waszego podejścia do tematu. Mam wrażenie, że dzisiaj o wiele prosciej jest sprzedać mieszkanie. Podobno realizowany jest nawet coraz częściej skup nieruchomości zadłużonych. Wydaje mi się, że dla wielu osób moze być to miłą niespodzianką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #524  
Stary 23-03-2023, 15:58
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 616
Domyślnie

Mieszkanie, które możemy urządzić po swojemu to również mieszkanie, które wynajmujemy. Warto zobaczyć mieszkania w Lublinie pod adresem https://lublin.mdr.pl/ . To tu, znajdziemy mieszkanie, które wynajmujemy w ramach wynajmu instytucjonalnego. To mieszkanie, którego my nie wykańczamy, dostajemy je tylko do urządzenia, w standardzie pod klucz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #525  
Stary 24-03-2023, 12:17
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Dla mojej znajomej bardzo dobra okazała się jednak pompa mhi . Jest ona bardzo solidnie wykonana i przede wszystkim nie ma z nią żadnych problemów, więc to była świetna decyzja. Ogólnie wybór tutaj jest też bardzo duży co jest też wielkim plusem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #526  
Stary 27-03-2023, 19:01
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Wszystko zależy od tego, jakich dodatków do wnętrz szukasz. Jeśli mają być bardzo dobrej jakości, to polecam ofertę z sklepu https://www.dekohaus.pl/. DekoHaus to firma z doświadczeniem i pasją zajmująca się dekoracjami do wnętrz. Od 10 lat ich fototapety, podłogi winylowe, firany i dywany cieszą oczy Klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #527  
Stary 28-03-2023, 11:19
ela366 ela366 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 86
Domyślnie

polecam sztuczne róże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #528  
Stary 28-03-2023, 11:27
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Jeśli pytasz o to jakie kolory ożywią Twoje wnętrze to może dulux easycare nieskazitelna biel ? Klasycznie i bez udziwnień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #529  
Stary 28-03-2023, 16:02
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Każde wnętrze można zaaranżować na wiele różnych sposobów Planując dane pomieszczenie pamiętajmy by urządzić je tak, by było funkcjonalne, to ważne zwłaszcza w kuchni gdzie zwykle zamawiacie meble ? ostatnio wpadła mi w oko oferta vox meble kuchenne, może ktoś z Was ma takie w swojej kuchni i zechce podzielić się opinią ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #530  
Stary 29-03-2023, 16:16
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Urządzanie mieszkania w moim przypadku jest trudne, o każdy kawałek podłogi walczę , wybierając w internecie stosowny style etc. Nie jest łatwo, kiedy się człowiek nie zna tak do końca. Chcę natomiast, by było inaczej niż u innych, zatem wybieram rozwiązania niekonwencjonalne, a na przykład fotel koktajlowy czy lampy wiszące, widziałam takie tutaj https://alilainteriors.pl/. Co sądzicie o ich ofercie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.