kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 24-01-2022, 12:48
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Jeśli planujecie otwarcie restauracji to warto wiedzieć, że różne akcesoria gastronomiczne najlepiej zamawiać online. Wszystko wygodnie dostarczy kurier - do domu, czy też do Waszej firmy. Takie zakupy zrobicie na przykład w sklepie internetowym Polmarkus: https://sklep.polmarkus.com.pl/toppery-na-tort .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 25-01-2022, 22:52
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Obojętnie, czy gastronomia jest duża, czy mała. Do każdej potrzebne jest odpowiednie wyposażenie i ja bez zastanowienia na pewno polecam Wam szukać go w tym miejscu . Znajdziecie tutaj wiele różnych propozycji, możliwości, aby wyposażyć Waszą gastronomię w nowoczesne sprzęty. Jest w czym wybierać, macie co sprawdzać, więc korzystajcie i wybierajcie, aby będzie działało, jak trzeba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 28-01-2022, 15:46
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Od jakiegoś czasu cukiernictwo stało się moją pasją. Od niedawna również polubiłam produkcję lodów naturalny, bez barwników i dodatku cukru. Przyznam szczerz, że mam już tak opracowany przepis, że lody zawsze mi wyjdą i smakują obłędnie. Wpadłam na szalony pomysł, aby otworzyć swój własny mały biznes z produkcją lodów włoskich. Mam już na oku opakowania https://stark.pl/wieczko-pp-ze-skladana-lyzeczka-o75/ i na logo firmy. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 28-01-2022, 20:43
Karol83 Mężczyzna Karol83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 279
Domyślnie

Niestety w obecnych czasach to nie jest łatwe prowadzenie takiej działalności w obecnych czasach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 29-01-2022, 12:16
Kedira Kedira is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

covid wykończył wiele takich małych gastronomii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 30-01-2022, 11:58
Najda Najda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

No niestety, tak to wygląda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 26-03-2022, 16:50
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

W takim razie jeżeli chcecie mieć przede wszystkim własną restaurację to warto też wybrać porządną i sprawdzoną hurtownię gastronomiczną i tutaj bardzo dobrze wypada Invest Horeca to hurtownia cechująca się jakością, rozbudowaną ofertą i profesjonalizmem obsługi. Udało nam się znaleźć wszystko co potrzebne do restauracji i możemy skutecznie pracować nie martwiąc się zarówno jakości i terminowości przeprowadzonych realizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 27-03-2022, 09:32
Luskan Luskan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 4
Domyślnie

No to jest ciężki biznes
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 27-03-2022, 21:49
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Jeśli akurat prowadzicie własną lodziarnię, to może pasteryzatory i dojrzewalniki do lodów będą fajną opcją? Koniecznie wchodźcie sobie na stronę https://mk-komi.pl/nasze-maszyny/wyp...dojrzewalniki/ , ponieważ znajdziecie tam rewelacyjny wybór. Moim zdaniem to bardzo ciekawa propozycja do nowoczesnych lodziarni. Dzięki temu można wybierać ciekawe propozycje, bo jest ich całkiem sporo. Na nowy biznes może w końcu pozwolić sobie każdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 31-03-2022, 07:52
Kasiastan Kasiastan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 17
Domyślnie Dodatki do żywności w gastronomii

Prowadzenie małej gastronomii do nielada wyzwanie. Żeby wszystkie dania były dobrze doprawione warto stosować dodatki do żywności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.