kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-05-2021, 11:20
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie naturalne suplementy, gdzie kupić ?

Witam serdecznie Chciałabym podejść rozsądnie do tematu suplementacji ale najpierw szukam naprawdę dobrych jakościowo produktów. Jakie firmy polecacie? Fajnie gdyby preparaty były ogólnodostępne, bez żadnego sprowadzania zza granicy. No i w rozsądnej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-05-2021, 12:21
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

a pharmovit już sprawdzałaś ? ich preparaty bez problemu dostaniesz w sklepach zielarskich albo zamówisz w ich sklepie internetowym. Myślę, ze spełniają Twoje wymagania, są naturalne a do tego w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-05-2021, 14:45
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

też polecam Pharmovit większa częśc mojej apteczki domowej to ich produkty mają naturalny i czysty skład, bez sztucznych wypełniaczy, konserwantów oraz chemii. Ceny są bardzo zróznicowame ale tez przystępne. No i sam wybór produktów jest baaardzo szeroki, znajdziesz tu nie tylko suplementy le też witaminy, minerały, a nawet zioła czy oleje w tabletkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-05-2021, 15:09
Felka Felka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 62
Domyślnie

Rynek suplementów diety jest ogromny zanim zdecydujemy się na zażywanie każdego dnia suplementów,warto nieco więcej na ich temat poczytać.Na stronach firmy,zajmującej się produkcją suplementów diety, Tantus, można wiele na ich temat poczytać.Z artykułów na ich stronie dowiemy się które są odpowiedzialne za urodę i młodość,które pomogą nam w odchudzaniu, a które podczas jesiennych przeziębień https://tantus.pl/jakie-suplementy-d...ienno-zimowym/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2021, 10:47
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

dzięki dziewczyny za informację. Nazwa jakby obiła mi się o uszy bo ją kojarzę ale chyba nigdy nic od nich nie miałam. Na pewno zajrze do sklepu i pewnie jakieś zakupy zrobie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-05-2021, 11:22
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

koniecznie wez sobie na początek jakieś podstawowe witaminy i sama sprawdzisz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-05-2021, 16:45
mariapietrzak19890 mariapietrzak19890 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 39
Domyślnie

Polecam sklep internetowy z naturalnymi suplementami. W zależności od potrzeby właściciel doradzi, który byłby najlepszy. Osobiście polecam na stres.
https://sklep.alchemiaurody.pl/k34-r...uplementy.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-06-2021, 09:46
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

@sunka tak też zrobiłam zamówienie przyszło wczoraj także suplementacje rozpoczynam od dziś trzymajcie kciuki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-06-2021, 07:48
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

Cytat:
Napisał kiki998
@sunka tak też zrobiłam zamówienie przyszło wczoraj także suplementacje rozpoczynam od dziś trzymajcie kciuki

no to super trzymam kciuki i jestem pewna, ze jak zobaczysz pierwsze efekty to motywacja będzie jeszcze większa! zobaczysz sama ale oczywiście dawaj nam tu znac na bieżąco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-07-2021, 13:19
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

według mnie za takimi rzeczami najlepiej jest oglądać sie w Internecie bo ceny są najbardziej przystępne. Sama rozgladałam się tutaj https://suplement24.pl/ za jakimiś suplementami by wspomóc mój organizm.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.