kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 10-12-2021, 10:45
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jeśli planujecie wyjazd nad polskie morze, to koniecznie powinniście wejść sobie na stronę https://www.travelin.pl/region/polskie-wybrzeze , aby o tym rejonie przeczytać sobie szczegółowe informacje, żeby zaplanować sobie cały wyjazd. Moim zdaniem to najlepsze z możliwych rozwiązań na takie planowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-12-2021, 03:23
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Jeśli planujecie krótszy bądź dłuższy wypad do Wenecji, to mogę dać wam namiar na przewodnik po Wenecji To pierwszy przewodnik z pasji i powołania, z jakim miałam do czynienia. Naprawdę jestem zachwycona!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 17-12-2021, 01:03
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

A może na jacht? Myślę, że byłaby to dla wszystkich niezapomniana przygoda. Rzuć okiem na czarter jachtu i oferty na stronie https://polishcharteragency.pl/ . Takie wakacje robią wrażenie, bo akurat u nich znajdziecie sobie możliwość czarteru jachtów na różnych wodach świata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 17-12-2021, 08:25
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja jadę na weekend na Mazury i zamówiłam sobie buty neoprenowe do morsowania. Mam zamiar spróbować pierwszy raz morsowania Ktoś z was morsuje? W zeszłym roku było to bardzo popularne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-12-2021, 10:18
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

No taki domek to super sprawa. Moim zdaniem warto o nim pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-12-2021, 09:08
ganiks ganiks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 548
Domyślnie

Moje wakacje w tym roku były udane i udało mi się także wykupić ubezpieczenie turystyczne na stronie https://kasawkieszeni.pl/ Każdy wyjazd poza Polskę w tych czasach, to jest ryzyko, dlatego warto się ubezpieczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-11-2022, 07:40
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Zachęcam do wykupienia sobie też ubezpieczenia turystycznego przed wyjazdem. Ja osobiście korzystałam z https://ubezpieczenieturystyczne.online/ Powiem szczerze, że jest to fajna opcja, ponieważ nigdy nie wiemy, co może nam się przytrafić, a taka ochrona dużo może pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-11-2022, 20:52
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Też polecam to biuro podróży! Konsorcjum.pl jest najlepsze na rynku! Mają bardzo szeroką ofertę kierunków i wykwalifikowanych przewodników. Nie mogę się doczekać, bo już za chwilę wyjeżdżam na wycieczkę Mozaika Izraela - zobaczę niesamowite miejsca i poznam ich historię!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 22-12-2023, 01:38
andrea028 andrea028 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 78
Domyślnie

Konsorcjum.pl - dla mnie biuro niezawodne. Podróżuję z nimi od kilku lat. W tym roku byłam w Indiach. A dokładniej na wycieczce Mozaika Indii z wizytą w Mumbaju. Lecieliśmy bezpośrednio na miejsce, biuro zapewniło ciekawy program i bardzo dobre hotele. Biuro również pomogło w wizowaniu. Atrakcyjne ceny, bo już od 7630 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.