kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-02-2018, 00:29
kilemak kilemak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie

Takie wczasy to super sprawa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-02-2018, 09:32
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

My byliśmy teraz na feriach w kudowie Zdroju na nartach. Zatrzymaliśmy się w fajnym hotelu verde montana, gdzie mieliśmy dostęp do całej strefy wellness, basenów i sauny. A to była wspaniała chwila relaksu po męczącym dniu na stoku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-02-2018, 12:29
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Ja na wczasy chciałabym się wybrać do pensjonatu Górna Chata w Stroniu Śląskim. Według mnie, jak odpoczywać to z dala od miasta, interesuje mnie jakieś ciche i spokojne miejsce, gdzie mogłabym się w końcu wyciszyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-02-2018, 13:54
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Ja wybieram się raczej za granicę, tak jak zawsze, ale właśnie zastanawiamy się czy jechać w sezonie letnim, czy może jeszcze w maju, bo strona podrozeirejsy.pl oferuje świetny weekend majowy na Santorini, a ja nie ukrywam, że jest to moje ukochane miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 01-03-2018, 14:41
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Według mnie wyjazd nad polskie morze to bardzo dobry pomysł. Chociaż ja wole być w regionach w których nie ma latem aż tak dużo ludzi i jest bardziej spokojnie. Szukam teraz dla nas domków w fajnej okolicy. Wstępnie spodobała mi się ta oferta http://lazurowybrzeg.pl/oferta/ w okolicy sporo atrakcji. Ceny za domki nie są wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-03-2018, 13:06
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Planujecie może wczasy w Kazimierzu Dolnym lub mieliście okazję tam wypoczywać? Natrafiłam jakiś czas temu na świetną ofertę hotelu Villa Bohema http://villabohema.pl/. Na miejscu jest SPA, basen, restauracja, więc wszystko co do wypoczynku jest niezbędne. Kazimierz Dolny ogólnie słynie z wielu zabytków i niesamowitej przyrody, więc jest to miejsce, gdzie na pewno warto się wybrać, gdy ma się odrobinę wolnego czasu. Zastanawiam się tylko, czy ktoś z was miał już przyjemność tam przebywać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 04-03-2018, 15:18
radek5444's Avatar
radek5444 Mężczyzna radek5444 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 5
Domyślnie

Temat został wyczerpany zupełnie. Materiału do czytania na pewno nie brakuje.
__________________
W życiu chodzi o to, by być trochę nie możliwym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-03-2018, 23:01
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

A tam wyczerpany Temat wakacji nigdy nie jest wyczerpany, bo przecież każdy z nas lubi urlop w fajnym, słonecznym miejscu. Ja ze swojej strony mogę Wam polecić skorzystanie z oferty biura Tropical Sun, chodzi mi o ofertę Kuba wycieczki. Ja w zeszłym roku byłam na takich wczasach i powiem Wam szczerze - najlepszy wyjazd jaki przeżyłam Z czystym sumieniem mogę polecić skorzystanie z takiej możliwości jakie daje to biuro
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 12-03-2018, 11:27
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Super jest też w kudowie zdroju. Zima mozna pozjeżdżać na nartach, bo jest stok i można fajnie spędzić rodzinne ferie. My bylismy w lutym i bardzo nam się podobało. A zatrzymalismy się tam w hotelu verde montana, to chyba jeden z lepszych hoteli w kudowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 12-03-2018, 11:36
Karolson11 Mężczyzna Karolson11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Na wczasy z dzieckiem proponuję nasze piękne polskie morze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.