kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-03-2010, 10:40
panirewolucja's Avatar
panirewolucja panirewolucja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 21
Domyślnie apteka internetowa czy tradycyjna drogeria?

Coraz większą popularnością cieszą się apteki i drogerie internetowe, oferujące całą gamę kosmetyków do pielęgnacji i makijażu oraz tak popularnych teraz dermokosmetyków. Sama często korzystam z możliwości zakupów on-line, ale niektóre moje koleżanki narzekają, że to nie dla nich, bo one muszą "dotknąć i zobaczyć" zanim coś kupią. Wybierają więc tradycyjne drogerie. A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-03-2010, 11:01
Mika Mika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 2
Domyślnie

Jakiś czas temu przekonałam się do zakupów online, chociaż przyznam, ze sceptycznie początkowo. Niektórzy tak jak ja z czasem się przekonają inni pozostaną wierni swoim racjom. Często korzystam z drogerii online, znam też dobrą aptekę internetową, która ma także bardzo dużo kosmetyków z różnych firm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-03-2010, 20:20
Mania Mania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 6
Domyślnie

Ja jestem zdecydowanie tradycjonalistką i zawsze przed zakupem muszę dotknąć i powąchać, szczególnie jeśli kupuje kosmetyki Moim ulubionym miejscem jest Super Pharm, bo apteka i drogeria w jednym miejscu a dodatkowo mają mnóstwo promocji, więc spokojnie mogą cenowo konkurować z ofertami internetowymi. Ostatnio mają promocje 2 za 1, więc całkiem dobrze zaopatrzyłam się na wiosnę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 29-03-2010, 09:56
Mika Mika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mania
Ja jestem zdecydowanie tradycjonalistką i zawsze przed zakupem muszę dotknąć i powąchać, szczególnie jeśli kupuje kosmetyki Moim ulubionym miejscem jest Super Pharm, bo apteka i drogeria w jednym miejscu a dodatkowo mają mnóstwo promocji, więc spokojnie mogą cenowo konkurować z ofertami internetowymi. Ostatnio mają promocje 2 za 1, więc całkiem dobrze zaopatrzyłam się na wiosnę
A jakie dokładnie kosmetyki możesz polecić u nich w promocji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-03-2010, 10:31
panirewolucja's Avatar
panirewolucja panirewolucja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mika
A jakie dokładnie kosmetyki możesz polecić u nich w promocji?
No właśnie-też jestem ciekawa Widziałyście w ogóle ostatnio jakieś fajne promocje na kosmetyki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-03-2010, 21:47
Mania Mania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 6
Domyślnie

Często przeglądam gazetkę promocyjną Super Pharm w necie i sprawdzam czy akurat są w promocji kosmetyki, które lubię lub chciałabym wypróbować. Czasami jak idę do pracy na piechtę to zaglądam tam pobuszować w regałach powąchać, posprawdzać, popytać. Teraz mają sporo promocji: perfumy, kremy, kosmetyki do makijażu. Nie wiem co Was interesuje??? Zajrzyjcie do gazetki. Ja ostatnio kupiłam balsam do ciała Neutrogena, perfumy Kenzo i test ciążowy, ale ten ostatni zakup nie wszystkich interesuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-01-2012, 12:19
Arete's Avatar
Arete Arete is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Posty: 3
Domyślnie

Ja zdecydowanie stawiam na apteki internetowe. Jeśli chcę kupić nowy produkt to zazwyczaj najpierw oglądam go w tradycyjnym sklepie, a potem zamawiam taniej przez Internet. Gdy przed pracą odwiedzę Super Pharm lub Apteki medyczne praca staje się przyjemniejsza.
__________________
Niebo gwieździste nade mną, prawo moralne we mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-04-2012, 08:26
matisek matisek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 15
Domyślnie

Ja często kupuję przez net kosmetyki Sklep online ma często niskie ceny. Jednak bywa, że nie wytrzymam i kupię w aptece krem, bo nie chce mi się czekać na przesyłkę. Mam zresztą aptekę, która ma dużo niższe ceny, więc czasami wygrywa z internetowymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-12-2012, 13:18
ninka.7 ninka.7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 30
Domyślnie

Ja na przykład w Warszawie musiałabym się nieźle nabiegać i najeździć, żeby znaleźć niektóre produkty, a przez internet oszczędzam czas i paliwo, więc jeśli nie kupujemy leków na receptę, to myślę, że warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-04-2013, 21:20
Sylwiax Sylwiax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Posty: 3
Domyślnie

Owszem lubię dotknąć, zmierzyć ale jeśli chodzi o np. perfumy, które już miałam to nie mam problemu z kupnem online a moja sprawdzona perfumeria ma na prawdę okazyjne ceny więc grzech nie kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.