kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 09-11-2017, 08:04
mikel323 Mężczyzna mikel323 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 5
Domyślnie

a co to jest tu
________________
deratyzacja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-12-2017, 12:40
knedelka knedelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 24
Domyślnie

gdy moj kregoslup odmowil mi posluszenstwa po ciezkich dwoch latach pracy fizycznej szukalam pomocy u wielu spoecjalistow, fizjoterapia masaze cwiczenia rozciaganie itd... niewiele to pomoglo i bylam zalamanaa... znalazlam wtedy taki wpis o floatingu, nie wiedzialam co to jest wiec poszperalam w internecie i znalalzam takie SPA w Czestochowie Jura floating, udalam sie do nich podpytalam i zdecydowalam na jedna sesje. Polega to na tym ze lezy sie w slonej wodzie w specjalnej kapsule, pamaga sie to wyciszyc, rozluznic miesnie i stawy, zrelaksowac itd. Moj kregoslup byl mi bardzo wdzieczny za ta sesje, wyszlam jak nowo narodzona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 30-03-2018, 12:34
restowa restowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 3
Domyślnie

Najlepsze domowe SPA w kwestii obolałych pleców to fotel masujący https://restlords.com/pl/fotele-masujace.html. Moi rodzice w swoim domu mają świetny fotel od RestLords i jak za każdym razem jestem u nich to korzystam, a jestem często. Fajne funkcje, piękny wygląd - coś wspaniałego. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-11-2018, 16:09
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

Na mnie spa niestety nie działa, może też dlatego, że nie mam kiedy się za nie wziąć. Zdecydowanie na bóle kręgosłupa biorę leki np. Gardan albo mąż robi masaż, to działa lepiej niż niejedno spa. Jak macie takiego partnera co wam pomoże w bólu, to trzymajcie go by wam nie uciekł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-12-2018, 18:44
Wiktoria P Wiktoria P is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 48
Domyślnie

Od bardzo dawna mam problemy z kręgosłupem, bardzo często odczuwam ból i pieczenie. Zapisałam się na rehabilitację i zauważyłam , ze odkąd na nią chodzę moje dolegliwości stają się mniejsze. Zabiegi bardzo dobrze przeprowadzają w Rehaorthopedica w Krakowie i bardzo ich polecam. Mją super kadrę specjalistów, którzy znają się na leczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 01-02-2019, 11:33
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Zerknij na https://www.ichemia.pl/wellness-i-spa,213.html tutaj masz naprawdę bardzo duży wybór kosmetyków do domowego SPA. uwielbiam te olejki do masażu, naprawdę rewelacyjnie pachną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-03-2019, 15:10
fillig Mężczyzna fillig is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 30-04-2019, 23:17
korkar Mężczyzna korkar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 10-05-2019, 13:30
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Przyznam, że ja tam w domowe spa nie wierzę. Uważam , ze jak już się ma problemy z kręgosłupem to warto wybrać się do rehabilitanta, można znaleźć wiele gabinetów przez https://swiatprzychodni.pl/specjalno...itacja/kielce/ . Mi to właśnie profesjonalne zabiegi pomogły, dlatego zachęcam do zapisania się na masaże, ultradźwięki i chociażby BASEN
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 13-08-2019, 17:03
olafinka olafinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 253
Domyślnie

Ja miałam problemy z kręgosłupem, ale nie było to żadne poważne schorzenie, które byłoby do zdiagnozowania przez ortopedę. Nie wierzyłam wcześniej w żadne cudowne sprzęty, ale muszę powiedzieć że przekonałam się przy pomocy tego pasa - http://zdrowiaczar.pl/prozdrowotny-p...st-p-2344.html
Naprawdę pomaga, przynajmniej mi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.