kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-05-2017, 23:44
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Mnie ostatnio totalnie spodobały się buty guess, zresztą w tym miejscu można dokładnie przejrzeć różne modele tej marki, przy czym ich stylistyka jest na pewno bardzo ciekawa. Poza tym jestem pewna, że jest to idealne obuwie na wiosnę, nawet przy nieco niższej temperaturze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 13-05-2017, 22:09
mazienia mazienia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 3
Domyślnie

coś lekkiego hehe może w kolorach kwiatowych hmm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 16-05-2017, 12:53
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Ja bym wybrała przede wszystkim jakieś modne i wygodne buty na wiosnę, na przykład modne są teraz trampki http://domodi.pl/buty/buty-damskie/t...verse-all-star i sądzę, że ten wybór byłby naprawdę dobry. Lubie tego typu buty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-05-2017, 13:27
Kamilla's Avatar
Kamilla Kamilla is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 69
Domyślnie

Cytat:
Napisał eliza104
Czy ja wiem? Moim zdaniem te buty ani nie są modne, ani praktyczne. Szczególnie te z frędzelkami, które potem nie będą do niczego pasować.
Uważam podobnie. Ja lubię trampki, chodzę w Conversach, albo Palladium. Mam i takie z materiału, jak i skórzane na chłodniejsze i mokre dni. Wygodne i do wszystkiego pasują.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-05-2017, 16:51
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Jeśli szukasz modnych i jednocześnie wygodnych butów to może warto zdecydować się na tradycyjne conversy ? Według mnie są niezastąpione, wygodne, dobrze dopasowane, w moim ulubionym sportowym stylu. Tu jest fajny sklep z dobrą ofertą zakupu tych butów https://www.spartoo.pl/Converse-b5.php. Miejsce sprawdzone już kilkukrotnie, buty oryginalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-05-2017, 08:23
MacieX822 Mężczyzna MacieX822 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 60
Domyślnie

U mnie sprawa jest bardzo prosta. Jak kupuje buty to zawsze uniwersalne, nie tylko na wiosne i nie tylko do codziennego użytku. Jestem fanem pieszych wędrówek i dłuuugich spacerów po górach, więc często zaopatruje się w sklepie https://trekmondo.pl/obuwie-meskie/ w takie rzeczy. Jest to sklep głównie dla fanów turystyki, więc na pewno znajdziecie tam świetne buty, bo w tej brażny obuwie to podstawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-05-2017, 14:55
iurta iurta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 4
Domyślnie

ja kupuje buty tylko na miejscu, nigdy nie zamawiam przez internet, boje sie zawsze, że przyjdzie zły rozmiar a mam dziwnie mala noge
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-05-2017, 10:44
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

J bardzo lubię sportowe obuwie. A ciekawe propozycje znajdziecie tu https://www.czasnabuty.pl/search.php...+buty+sportowe Duży wybór wzorów, a że białe, no cóż to mój ulubiony kolor i właściwie do wszystkiego pasuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-05-2017, 08:42
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

nie mogę się doczekać aż przyjdą moje buty z multu.pl. to sklep z tanimi butami i zgadnijcie ile par zamówiłam... DZIESIĘĆ ale skoro są za 29 złotych to nie jest mi żal
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 02-06-2017, 12:11
jagmac1986@gmail.com jagmac1986@gmail.com is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 5
Domyślnie

ażurkowe uważam że są wciąż fajne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.