kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-12-2018, 08:46
madestorm Mężczyzna madestorm is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 2
Domyślnie Polecicie dobrą knajpkę sushi

Dzień dobry, proszę o polecenie jakiejś dobrej knajpy sushi na terenie Gdańska, przerobiłam już kilka i nadal nie znalazłam idealnej. Dużo pracuję i nie mam czasu gotować ale lubię dobrze zjeść, dlatego najlepiej żeby była to knajpa z dowozem. Ostatnio natrafiłam na sushi w http://www.bunnyhandroll.pl/ i zastanawiam się czy warto, polecacie jedzenie u nich?

Ostatnio edytowane przez madestorm : 27-12-2018 o 12:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-01-2019, 21:16
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

W Poznaniu mają rewelacyjne sushi . Zerknij na propozycje na https://www.zindo.pl/ gdzie mają pyszne sushi w dobrej cenie. Na wynos jeszcze taniej. Czasem warto zjeść coś pysznego i innego niż zwykle na obiad czy kolację.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-01-2019, 15:20
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domyślnie

Przyznam szczerze, że za sushi nie przepadam, ale jeśli będziecie kiedyś w Warszawie, to musicie koniecznie odwiedzić Restaurację Akademia. Nie wiem, jak oni to robią, ale lokal jest tak wyjątkowy, że przyciąga zarówno przepysznym jedzeniem, wystrojem, jak i przemiłą obsługą. Nawet wegetariańskie potrawy smakują lepiej niż bym jadła gdzie indziej lub przygotowała sama sobie w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-01-2019, 08:15
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A gdzie dobre sushi na Śląsku?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-02-2019, 08:07
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Lubię odkrywać nowe smaki, ale akurat z sushi mi nie po drodze. Jakoś się nie przekonałam do surowej ryby, nawet z Bóg wie jakimi dodatkami. Wolę za to restauracje takie jak Bubbles Bar Warszawa , bo można tam naprawdę dobrze podjeść, skorzystać z promocji na alkohole, a nawet po obiedzie wyskoczyć na spacer, na przykład na Krakowskie Przedmieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-03-2019, 11:43
temik temik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 100
Domyślnie

My szukamy czegoś w Warszawie. Czy warto zjeść w http://www.oto-sushi.pl ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-08-2019, 02:11
BasiaDimi BasiaDimi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 4
Domyślnie

Jak będziecie w Krakowie i złapie was ochota na sushi, to polecam sumo sushi, świetna restauracja na ul. Ks. Wincentego Turka 5, Kraków. Genialne sushi robią, zakochałam się z nich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-11-2019, 23:44
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Co do sushi to w Gdańsku pycha sushi zjedliśmy w Osaka Sushi http://osakasushi.pl/ Dawno nie jadłam lepszego, jestem zachwycona i będę tam wracać. Samo miejsce i obsługa tez super, na wysokim poziomie, także miło spędzicie tam czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-11-2019, 08:32
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Kiedyś nie przepadałam za sushi, ale ostatnio zaczynam się do niego przekonywać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-11-2019, 12:59
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

W przypadku sushi w Warszawie dla osób które lubią zamawiać jedzenie do domu polecam sprawdzić Sushi World ponieważ można w ich przypadku liczyć na pyszne i świeże sushi w dobrych cenach i do tego szerokiej gamie propozycji smakowych, ponieważ też starają się wprowadzać kolejne nowości
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.