kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-08-2020, 22:01
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Rozwód to nic przyjemnego. Ja się rozwiodłam pól roku temu i powiem szczerze, że było ciężko. Jeśli chcesz przejść przez to wszystko obronną ręką to polecam adwokata z https://gaworkancelaria.pl/ To bardzo dobry prawnik z doświadczeniem. Na pewno ci pomoże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-08-2020, 15:04
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Wiem, ze rozwodami zajmuje się też Pan Tomaszczyk z JST i cieszy się dużym powodzeniem. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, jest konkretny i rzetelny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-08-2020, 05:30
Jowita Jowita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 15
Domyślnie

Rozwód to oczywiście bardzo traumatyczne przeżycie, ale zauważyłam, że wśród moich znajomych coraz więcej osób decyduje się na mediacje, zamiast toczyć batalie sądowe. Dzięki nim udaje się uniknąć publicznego prania brudów, a także mediacje są tańsze, mniej stresujące a równie skuteczne (lub nawet bardziej) niż wyroki sądu. Jeśli tylko obydwie strony chcą się dogadać to warto spróbować takiego rozwiązania. Świetnym mediatorem jest pani radca prawny Magdaleny Adamczewskiej - http://www.adamczewska.com.pl/ , która posiada wszystkie potrzebne uprawnienie oraz duże doświadczenie. Przyjmuje sprawy z całej Polski. Jest profesjonalna, dyskretna i empatyczna. Klient może jej w pełni zaufać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 31-08-2020, 10:21
karolmis12 Mężczyzna karolmis12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 69
Domyślnie

Kancelaria adwokacka adwokaci-reck.pl pomoże w sprawie rozwodowej i rodzinnej. Oni zajmują się również prawem karnym cywilnym i gospodarczym Polecam ich serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-08-2020, 18:32
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

W Szczecinie polecam https://gajda-adwokat.pl/ ,jest on bardzo pomocny w trudnych sprawach karnych, cywilnych czy rodzinnych. Można mu zaufać od początku bardzo angażuje się w sprawę i często uczestniczy w czynnościach osobiście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 05-09-2020, 17:07
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Mogę polecić też adwokata Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina. Usługi prawne świadczy on i jego kancelaria na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, a także wzdłuż pasa morskiego – od Świnoujścia, poprzez Kamień Pomorski, aż po Gdańsk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 09-09-2020, 13:38
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Takie sprawy zawsze są trudne, ale bardzo dobrze, że dzielicie się informacjami w tym właśnie temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-09-2020, 17:48
fbecker's Avatar
fbecker Mężczyzna fbecker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Miasto: Warszawa
Posty: 4
Domyślnie

Niestety nieubłaganie zbliża się termin sprawy rozwodowej mojego przyjaciela. Wciąż nie mogę uwierzyć w to jak kruche potrafią być małżeństwa. Chcę mu dodać otuchy, ale nie wiem jak wygląda taka sprawa. Czytałem trochę na ten temat tu - https://sprawdzony-prawnik24.pl/2020...-niej-udzialu/ Powinienem wiedzieć coś jeszcze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-09-2020, 11:23
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał Amela22
Wiem, ze rozwodami zajmuje się też Pan Tomaszczyk z JST i cieszy się dużym powodzeniem. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, jest konkretny i rzetelny.

Ja śmiało moge polecić Pana Tomasza. Duże doświadczenie i wiedza, potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i wskazac najlepsze opcje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 12-10-2020, 12:27
dissidenth dissidenth is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 2
Domyślnie

ze swojej strony mogę polecić mecenasa Marcina Kurowskiego. Na jego stronie macie kontakt. To świetny fachowiec z ogromnym zasobem wiedzy w wielu dziedzinach prawa. Jego strona https://kancelaria-kurowski.pl/

Ostatnio edytowane przez dissidenth : 19-12-2020 o 18:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.