kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 02-07-2014, 13:45
milowitevil87 milowitevil87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 10
Angry

Cesarskie ciecie na życzenie o największa głupota o jakiej słyszałam , przecież to poważna operacja kobieta dłużej dochodzi do siebie , ma kłopoty przy opiece nad dzieckiem.

____________________
Powiedz ile masz w portfelu http://wkologalaktyki.bloog.pl/ my wybierzemy to co najlepsze dla Ciebie.

Ostatnio edytowane przez milowitevil87 : 01-10-2014 o 15:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-01-2015, 22:45
Lesa1984 Lesa1984 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 9
Domyślnie

Ja nie do końca rozumiem dlaczego aż w tak ogromnym stopniu dąży się do porodów naturalnych. Ja męczyłam się 14 h, już podpisywałam zgodę na cesarskie cięcie,ale w końcu nie zdecydowano się je wykonać i małemu musieli pomóc wyjść kleszczami. Masakra!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-02-2015, 18:41
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Ja chcę rodzić naturalnie i mam nadzieję, że mi się to uda.
Póki co zbieram informacje na temat różnych pozycji do porodu.
Na przykład pozycja wertykalna mnie przekonuje: http://www.tatento.pl/a/182/rodzice/...aga-grawitacja . No ale że mam jeszcze trochę czasu to mogę to na spokojnie przemyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-02-2015, 18:51
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja myślę, że kobieta powinna mieć wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-03-2015, 21:06
kasia0123 kasia0123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja rodziłam 14 godzin i na pewno dałabym wiele żeby w końcu zrobili mi cesarkę. Niestety rzeczywistość pokazuje, że polskich, państwowych w szpitalach zawsze będą dążyć do porodu naturalnego za wszelką cenę. Niestety u mnie skończyło się porodem kleszczowym-na szczęście synek jest zdrowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-03-2015, 13:17
bozenka085 bozenka085 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Acha i od żadnej mi znanej mamy po cc nie słyszałam skargi (no moze jedynie narzekaly ze pierwsze wstanie po cc jest bolesne), natomiast te co wyły po paręnascie godzin na porodówce, zostaly naciete do dzis maja traume i nie chca wiecej dzieci. Nie mowiac ze do dzis jeczą ze są za luźne, ze seks nie taki, że mają bliznę która przeszkadza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-04-2015, 18:30
toska90 toska90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Powiem tak ja miałam cesarkę. Najpierw ją ustalałam z lekarzem. Potem okazało się, że niestety mam już tak słaby wzrok i mogła bym go stacić. Nie mam nic przeciwko cesarce na życzenie. to nasza wola. Ja czułam się świetnie, nie musiałam przeżywać tego bólu. Jedynie rana goi się dość długo. Jeśli miała bym polecać to bym to zrobiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-04-2015, 09:23
sensiak sensiak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Ja sama zastanawiam się nad cesarką, przeraża mnie fakt naturalnego porodu. Dlatego, że słyszy się o różnych przypadkach, a trudno stwierdzić jaki będzie mój akurat. Niektóre kobiety robią cesarki z głupich powodów, ale jak dla mnie każda z Nas powinna mieć prawo wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-04-2015, 06:31
Karonita Karonita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Jeśli kobieta ma uraz po pierwszym naturalnym porodzie z różnych powodów i często przez to nie chce mieć kolejnych dzieci. A zdarza się tak, że znowu ma rodzić to nie dziwię jej się wcale, że wybiera opcje cesarskiego cięcia. Czemu ma się narażać na kolejną traumę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-05-2015, 12:33
marysiak12 marysiak12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 9
Domyślnie

Witaj. A dlaczego nie? Mamy XXI wiek i kobieta powinna mieć wybór. Jeśli na prawdę boi i się porodu lub po prostu nie chce rodzić naturalnie to powinna mieć swobodną możliwość wyboru cięcia cesarskiego. Ewentualnie możliwość otrzymania znieczulenia zewnątrz oponowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.