kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-12-2014, 23:20
erwineuro1772 erwineuro1772 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 10
Domyślnie jak się pozbyć pomarańczowej skórki

Cześć dziewczyny jakiś czas temu zaczął mi się pojawiać problem z cellulitem z resztą chyba jak większości kobiet w okresie dojrzewania i późniejszym. jest to odwieczny problem każdej z nas... od kilku miesięcy zmieniłam swoją dietę znacznie więcej się ruszam, ćwiczę, biegam , pływam i kupiłam też krem antycellulitowy ale jak na razie nie widzę żadnych efektów. Czy wie ktoś czy takie kosmetyki antycellulitowe żele, kremy itd. coś pomagają? Może któraś z was używała kremu który przynosił efekty? a może powinnam jeszcze poczekać na te efekty???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-12-2014, 21:02
honoratuk73 honoratuk73 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 10
Domyślnie

Wydaje mi się, że to nie zależy od wagi :/ Ponoć pomagają na to jakieś masaże ujędrniające, które zwiększają elastyczność mięśni, ale szczerze mówiąc nie mam z tym doświadczeń Też bardzo wcześniej pojawił się cellulit, ale nic nie robię, bo stwierdzam, że i tak nie zniknie. Powodzenia w walce! Jak dla mnie ona trochę z wiatrakami, bo to nie znika...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-12-2014, 22:15
MegaRupert2697 MegaRupert2697 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 11
Domyślnie

Aby efekt zmniejszenia cellulitu dzięki ćwiczeniom i odpowiedniej diecie był właściwy i zauważalny musisz to wykonywać regularnie i przez dłuższy czas. Nie tak łatwo zauważyć zmiany - ćwiczenia też musza byc właściwie dopasowane - ja proponuję program Chodakowskiej - dla mnie świetna forma walki z cellulitem. kremy pomagają jednak nie zawsze tak jakbyśmy tego chcieli
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-12-2014, 11:07
Dustinxyz93 Mężczyzna Dustinxyz93 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 12
Domyślnie

Kochana, sam krem/żel antycelluitowy to za mało. Możesz go stosować jako dodatek do uporczywej walki z pomarańczową skórką i tutaj gorąco polecam produkty od Juventasa http://www.juventas.pl/! Przede wszystkim jednak zapisz się na fitness, a gdybys miała nadmiar pieniędzy w portfelu, to doskonałą opcją są masaże Sama z chęcią wybralabym się na taki, ale niestety nie moge sobie pozwolić. W klubach fitness często są organizowane specjalne zaęcia, ktore mają na celu zredukowanie tej nieestetycznej kobiecej przypadlości.

Ostatnio edytowane przez Dustinxyz93 : 07-01-2015 o 02:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-12-2014, 13:50
ReikoEVIL1038 ReikoEVIL1038 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Domyślnie

Też mam ten problem... Moja 15-letnia córka też... Na szczęście, jeśli chodzi o mnie, mąż nie do końca wie, co to jest pomarańczowa skórka, więc nawet wydaje się, że nic nie zauważa A przynajmniej daje mi coś takie do zrozumienia :P Szczerze to ja się już pogodziłam, że jest to naturalny "atrybut" kobiety i nic z tym nie robię. Ćwiczyłam całe lata, byłam na dietach i nic. Poddałam się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-12-2014, 16:51
SusanXyz78 SusanXyz78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 12
Domyślnie

Niestety i ja należę do tych kobiet, które nie bardzo mogą poradzić sobie z cellulitem. Żadne masaże, ćwiczenia, kremy i diety nie pomagają - owszem może i minimalnie się zmniejsza jego widocznosć jednak nadal jest i za nic w świecie nie chce zniknąć. mam wrażenie, ze próbowałam juz wszystkiego i domowe sposoby, i kosmetyczka i profesjonaliści. Chyba pora go zaakceptować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-12-2014, 22:56
thetrevor1179 thetrevor1179 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Prawda, prawda i tylko prawda! Przez dłuższy okres czasu stosowałam a to jakieś kremy, żele, tabletki czy biegałam na fitness, ale efekt był niestety niewielki - dopiero jak dołożyłam to tego profesjonalne zabiegi, nagle ruszyło i to bez porównania - skóra jędrniejsza, bardziej napięta, bez tych grud... Super!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 27-01-2015, 12:51
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

ja niedawno przeczytałam o zabiegach z wykorzystaniem bandaży arosha, ktore walcza z cellulitem. na razie jestem po dwoch zabiegach i widac juz pierwsze efekty, robie je w http://idealistklinika.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-02-2015, 10:50
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Powiem Wam dziewczyny,ze u mnie równiez te wszystkie kosmetyki nic nie dały. Wydałam na nie fortunę. Stosowałam Soraye, Vichy i inne ( Również te drogie , apteczne).
Dieta i aktywność fizyczna są skuteczne ale nie zawsze da się usunąć cellulit. Niestety ale niektórzy mają taką urodę, że jest to po prostu w nich wpisane. Skuteczny okazał się zabieg , na który się zdecydowałam, Był to zabieg Alidya ( robiłam na Puławskiej w Warszawie, tutaj możecie sobie o nim poczytać: http://diamentowysalon.pl/zabiegi/al...nie-cellulitu/ ). Za pomocą mezoterapii pani kosmetyczka aplikowała mi specjalną substancję w uda. Preparat rozpuszcza toksyny oraz poprawia drenaż.
Trzeba wybrać się na kilka powtórzeń ale efekty są zabójcze !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-05-2015, 23:42
krys80 krys80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 11
Domyślnie

ja miałam taki cellulit że szok, a wcale do grubych nie należę....generalnie te wszystkie kremy i maści idą w niepamięć bo one nic praktycznie nie dają! teraz chodzę do dermamedu na zabiegi i widzę pierwsze efekty. mam nadzieję ze do lata już wszystko zniknie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.