kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-02-2018, 12:47
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie To prawda, że karmienie piersią nie niszczy biustu?

Ktoś z was ma w tym temacie jakieś doświadczenia?
Czytałam tutaj https://www.tatento.pl/a/1479/karmie...niszczy-biustu taki artykuł na ten temat.
Piszą tam, że właściwie karmienie wcale nie musi mieć niszczycielskiego wpływu na biust.
Teoria teorią, a ja jestem ciekawa jak wygląda praktyka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-10-2018, 10:10
damian33 Mężczyzna damian33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Z tego co ja wiem to jest to prawdą w 100 procentach. Słyszałem już taką teze chyba od piętnastu-dwudziestu lekarzy.
__________________
pierścionki z bursztynem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-10-2020, 12:05
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Oczywiście, że nie musi niszczyć biustu. Trzeba tylko o niego dbać i karmić dziecko przez rozsądny czas (a nie np. do 6 roku życia...). Jeśli jednak masz wątpliwości, zawsze możesz postawić na mleko modyfikowane. W sieci znajdziesz artykuły o tam jak wprowadzać mleko modyfikowane. Te wskazówki powinny Ci pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-10-2020, 22:30
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób przestać karmić piersią, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.philips.pl/c-e/blog/matk...c-piersia.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych porad, które mogą okazać się niezwykle przydatne. Nie każda kobieta chce karmić piersią przez długi okres czasu. Trudno bowiem to połączyć z powrotem do pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-11-2020, 18:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Witam,jesli mozecie karmic to cieszcie sie z tego,bardzo wam zazdroszcze. Ja mam problemy z laktacją https://www.philips.pl/c-e/blog/matk...-laktacje.html Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-11-2020, 14:18
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

hej,
u mnie pojawił się po karmieniu mały guzek i udałam się na usg piersi do przychodni Multimed jeśli jesteście z Wawki i potrzebujecie wykonać takie badanie to jak najbardziej polecam tą przychodnie. Doskonale wyposażona w nowoczesny i czuły sprzęt, ponadto lekarze i pielęgniarki mili i profesjonalni 
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-11-2020, 10:43
Jagodzianka Jagodzianka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 82
Domyślnie

Wszystko zależy też od tego jak długo będziesz dziecko karmiła piersiom. Moje dziecko jest alergikiem, dlatego muszę przejść na mleko hipoalergiczne. Macie jakieś opinie o mleku nan ha 1.? Zamierzam spróbować dziecko karmić właśnie tym mlekiem, ktoś też nim karmi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-12-2020, 13:26
elnora66's Avatar
elnora66 elnora66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja do pomocy w karmieniu piersią kupiłam również specjalną poduszkę w kształcie rogala. https://www.mamazone.pl/artykuly/mal...nia-czy-warto/. Akcesoria tego typu zostały zaprojektowane w taki sposób, by zarówno mamie i dziecku było wygodnie podczas karmienia. Jego używanie także jest proste, wys
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-12-2020, 20:08
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Akurat dla mnie karmienie piersią noworodka to bardzo ważna rzecz dla mnie i zależy mi na tym, aby w taki sposób karmić swoje dziecko. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie, ale na pewno przetestuję kilka sprawdzonych porad różnych mam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-12-2020, 08:44
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Mnie bardzo pomogła porada laktacyjna, ja ją miałam w pakiecie bo rodziłam w szpitalu Medicover - naprawde super rozwiązanie. A że to bylo moje pierwsze dziecko to tym bardziej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.