kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-05-2020, 11:04
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Nie macie czasem dość gotowania i stania przy garach?

Nie macie czasem dość gotowania i stania przy garach?
Ja ostatnio mam już kuchni domowej pod kokardki i zastanawiam sie czy nie zacząć zamawiać jedzenia z okolicy z jakiegoś cateringu, który by fajnie dopasował diete dla mnie i rodziny, gotowe posiłki, zdrowo itd.

Macie czasem takie myśli?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-05-2020, 01:05
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 716
Domyślnie

Nie, bo gotuję wyłącznie wtedy kiedy chcę i mam na to czas. Lubię kulinarne eksperymenty, lubię poznawać nowe smaki, lubię samodzielnie komponować potrawy, ale na szczęście nie jest to moim nieodzownym obowiązkiem w sensie że głodna rodzinka czeka. Pracuję zawodowo poza domem dlatego mogę liczyć na wyrozumiałość mojego partnera, który w razie czego coś upichci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-05-2020, 09:36
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

A ja owszem, miewam takie myśli...
Ostatnio nawet obczajam catering w Bydgoszczy z takiego zdrowego, dietetycznego jedzenia, które Ci dowożą do domu na śniadanie, obiad i kolację i właśnie się zastanawiam czy od czerwca się nie skusić, tak chociażby na 1 miesiac, żeby odpoczać od gotowania i poznać coś nowego.
Znajoma podała mi namiar na http://www.laboratoriumkalorii.pl/ bo tak się nazywają, podobno jedzenie super.

Może ja jestem złą matką czy coś, że nie chcę cały czas gotować i mnie to męczy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-05-2020, 12:44
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Ja miałam dość gotowania do czasu kiedy zrozumiałam że to wszystko przez wieczny bałagan w kuchni.. Zrobiłam porządek w szafkach, a szczególnie szufladzie z przyprawami! Od tamtej pory gotuje mi się o wiele przyjemniej i szybciej Bardzo polecam takie specjalne naklejki na słoiczki z przyprawami ikea
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-05-2020, 15:59
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Ja zdecydowanie tak Nie zawsze mam czas na przygotowanie sniadania czy kolacji - a taki opiekacz https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_3043 to według mnie dobry sprzęt AGD w kuchni. Sama zastanawiam się nad jego zakupem bo uwielbiam sandwiche a mój mąż jest strasznym głodomorem i w końcu przestałby chodzić wiecznie głodny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-05-2020, 10:07
Agniella Agniella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 4
Domyślnie

Dla mnie gotowanie to ogromna przyjemność, więc absolutnie nie odczuwam czegoś takiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-05-2020, 15:22
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Ja zdecydowania doszłam do takiego etapu że na samą myśl o gotowaniu dwóch dań, wszystkiego mi się odechciewało Zaczęłam wtedy gotować jedynie dania jednogarnkowe i wszyscy byli zadowoleni a ja miałam mniej pracy Polecam szczególnie te przepisy: https://www.patelnie-tytanowe.pl/Blo...nkowe-przepisy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-05-2020, 16:01
Omka99 Omka99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

Każdy ma czasem dość, ale prawda jest taka, że najzdrowiej jest jeść to, co sami przyrządzimy
__________________
przepustnica
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-06-2020, 16:38
Nattss Nattss is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 39
Domyślnie

oj... miałam taki okres w życiu. postawiłam wtedy na jedzenie z cateringu (wybrałam margaret) i było cudownie! tyle wolnego czasu, mogłam się zająć sobą, dziećmi, zwierzakami bo w końcu nie musiałam stać tyle w kuchni )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-06-2020, 16:56
Alhania's Avatar
Alhania Alhania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Białystok
Posty: 17
Domyślnie

To zależy, gotowanie jest dla mnie pasją i hobby.
ostatnio odkryłam przepis na marynatę m.in. z musztardy i kolorowego pieprzu:
https://planteon.pl/przyprawy-swiata...olorowy-ziarno

Każde mięso wychodzi z niej bosko, jest soczyste i delikatne, nawet indyk którego zwykle nie lubię
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.