kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 16-03-2021, 20:20
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Liczy się przede wszystkim zdrowe odżywianie. Nie ma co ukrywać, że to właśnie przez podstawowe błędy żywieniowe ludzie tyją i czują się przez to źle. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście przestawili się na fit przekąski, bo one korzystnie wpłyną na Wasz organizm. Nie ma sensu ryzykować, gdy w grę wchodzi Wasze zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 17-04-2021, 09:37
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

W Toruniu w przypadku cateringu dietetycznego polecam zwrócić uwagę na SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-torun możesz sobie dokładnie sprawdzić ich ofertę i różne diety również w wydaniu wege. Ja korzystam od miesiąca i naprawdę jestem mega zadowolony. Terminowe dostawy, świeże produkty i naprawdę fajnie urozmaicone menu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 19-04-2021, 12:35
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Myślę, że dobrym krokiem będzie tutaj decyzja o cateringu dietetycznym. Jeśli nie wiecie, z usług jakiej firmy skorzystać, to ja zdecydowanie polecam w Łodzi, żebyście wzięli pod uwagę SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-lodz u których znajdziecie świetne diety pudełkowe, wraz ze zdjęciami i opisem. Warto sobie zajrzeć i wybrac optymalne rozwiązanie pod swoje zapotrzebowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 10-07-2021, 10:18
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Do swojej diety warto wprowadzić orzechy. Zobaczcie tu https://www.bee.pl/9226-orzechy-brazylijskie Orzechy brazylijskie nie tylko są smaczne, ale też mają wpływ na nasze zdrowie. Np zawarty w nich wapń wzmacnia kości i zęby, a cynk poprawia kondycję włosów i paznokci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 12-08-2021, 09:35
sunyq sunyq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 18
Domyślnie

jeśli chodzi o catering, diete to polecam spróbować np. PowerMeal'a U mnie się sprawdza już od paru miesięcy. Smaczne posiłki i kilogramy w końcu lecą w dół ! ja zamawiam do Łodzi, pewnie u Was też dowożą catering dietetyczny Łódź od Powera polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 19-08-2021, 06:22
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Jeśli chodzi o diety, to jest ich całe mnóstwo. Nie każda jednak nadaję się dla każdej osoby. No i co ważne dieta nie może być męczarnia, bo w takim przypadku nie da efektów. Ja zdecydowałam się na skorzystanie z porad specjalistów z Sofry https://sofra.com.pl/instytut-zdrowi...dziemnomorska/ i tam poradzono mi dietę śródziemnomorską, w której stawia się przede wszystkim na warzywa i ryby, co mi bardzo odpowiada. Na pewno, każdy na tej stronie znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 19-08-2021, 20:15
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Ja zamawiam catering od Wygodnejdiety. Zapewniają mi 5 posiłków dziennie, jedzonko jest smaczne i zdrowe. Taka dieta nie jest ciężka ale skuteczna a to najważniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 01-09-2021, 13:22
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

A co w takim razie powiecie na taką opcję jak dieta sokowa żeby odbudować swój organizm? W mojej ocenie to super alternatywa jeżeli nie macie czasu na gotowanie i jednocześnie zależy Wam na tym, żeby zadbać o formę i uwolnić się od fastfoodów. Zajrzyjcie do oferty firmy SportFoodSoki u których znajdziecie optymalne opcje dla siebie na kilka dni dzięki którym wrócicie do zdrowia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 02-09-2021, 15:06
kiszq kiszq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 13
Domyślnie

mi sprawdza się dieta pudełkowa
_____________
dieta pudełkowa katowice
dieta pudełkowa wrocław
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 21-09-2021, 14:10
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

No to może warto w takim razie zastanowić się nad wyborem smacznej i zdrowiej opcji jak dieta bulionowa od SportFoodBox poniewaz od jakiegos czasu nie mam kiedy gotowac, przygotowywac sobie posilkow do pracy takich wartosciowych jakbym chciala, żebym również mogła się po prostu dobrze na niej czuć. Wszystko tak jak być powinno, kilogramy lecą w dół i co najważniejsze czuję się na nim świetnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.