kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 02-12-2021, 16:20
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 257
Domyślnie

Dziewczyny, widzę, że znacie zabiegi na zmarszczki Magicznej Kliniki, a możecie coś więcej powiedzieć na temat modelowania nosa? Widziałam, że Magiczna Klinika wykonuje ten zabieg, ale podobnie jak część osób, boję się bólu. Na czym polega zabieg i jak długo utrzymuje się efekt?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 02-12-2021, 16:21
karinos83 karinos83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 207
Domyślnie

Nie byłam na tym zabiegu, ale moja koleżanka chwali. Od zawsze miała garbek na nosie, który jej bardzo przeszkadzał, a w końcu mogła się go pozbyć. Efekt utrzymuje się kilkanaście miesięcy, ale można go odnawiać, żeby efekty dłużej się utrzymywały. A co do zabiegów na zmarszczki, planujesz jakiś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 02-12-2021, 16:23
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 257
Domyślnie

Dzięki za info. A co z bólem? Boli ten zabieg na nos? W końcu operacja nosa wygląda poważnie, to może i do tego zabiegu muszę się jakoś specjalnie przygotować? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie, a Magiczna Klinika ma bardzo dobrą cenę tego zabiegu. Co do zmarszczek, to zastanawiam się nad tym, bo chwalicie Magiczna Klinika ma ich sporo w ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 02-12-2021, 18:46
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Polecam Magiczną Klinikę. I to niezależni od miasta. Korzystałam w kilku i wszędzie obsługa na najwyższym poziomie. Wszelkie wątpliwości jakie tutaj się pojawiają możecie rozwiać na miejscu, bo obsługa chętnie udzieli rzetelnych informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 02-12-2021, 18:47
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Ja sama nie korzystałam, ale wysłałam do nich mamę i była mega zadowolona. Na pielęgnację dłoni poszła. Nie wiem dokładnie co jej robili, ale skutecznie, bo dłonie o kilka lat młodsze. Naprawdę widać efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 03-12-2021, 12:10
Maciej82414 Mężczyzna Maciej82414 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 5
Domyślnie

W sumie to nie wiem gdzie jest jakaś dobra klinika.

https://www.nowinytyskie.pl

Ostatnio edytowane przez Maciej82414 : 10-12-2021 o 14:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 10-04-2022, 12:37
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Jeśli chodzi przede wszystkim o poszukiwania do skorzystania sprawdzonej kliniki medycyny estetycznej w której zabieg zostanie wykonany bezpiecznie i co najważniejsze z zadowalającym efektem końcowym to zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia ofertę kliniki Dermedik https://www.dermedik.pl/ Przede wszystkim świetne podejście do pacjenta, a co najważniejsze mezoterapia wykonana super fachowo Uśmiech
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 28-04-2022, 00:47
boszka boszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 12
Domyślnie

Wybrałam się tam jakiś czas temu na wypełnianie zmarszczek, zrobiłam dolinę łez i czoło i spoko, nie mam żadnych zastrzeżeń. Sam zabieg wcale nie był bolesny, do tego jego cena była niższa, niż w innych miejscach, które sprawdzałam. Uważam, że warto się wybrać do Magicznej Kliniki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 28-04-2022, 01:38
marcepan marcepan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 2
Domyślnie

Początkowo nie byłam przekonana co do tego miejsca, bo klinika nie ma siedziby stałej, ale... skusila mnie cena. Wiem, wiem, że cena nie powinna być w tym wypadku najważniejsza, ale poleciałam na ten mega promocje. Ostatecznie nie żałuję, wykonałam kilka zabiegów i na pewno wrócę na kolejne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 28-04-2022, 02:13
oleckaa oleckaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 10
Domyślnie

Myślę, że każdy patrząc na ten ceny myślał sobie, że to jakaś podpucha, ale nie... po prostu tak działa ta klinika. Mają niskie ceny, także dużo klientów, ale muszą kursować po różnych miastach przez to.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.