kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #421  
Stary 29-01-2021, 09:02
AlicjaM AlicjaM is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 58
Domyślnie

A czy próbowałyście już może dodatkowej diety sokowej? Jeżeli jeszcze nie, to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Nuja https://www.nuja.pl/dieta-oczyszczajaca-59 żeby oczyścić organizm i jednocześnie zadbać o samopoczucie oraz skutecznie zrzucić nadmiar kilogramów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #422  
Stary 12-02-2021, 16:59
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Najlepiej to połączyć- wtedy efekty będę dużo lepsze Ja np. zamawiam sobie dietę z Wygodnejdiety, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i dzięki temu udało mi się zrzucić zbędne kilogramy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #423  
Stary 15-03-2021, 14:06
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Szukając smacznej, urozmaiconej i różnorodnej diety dla siebie na cały tydzień to u nas w Gdańsku zdecydowanie polecam zastanowić się nad wyborem firmy cateringowej SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-gdansk w przypadku których będziecie mogli liczyć na wyjątkowe zestawienia dopasowane pod nasze indywidualne wymagania (wege, classic, czy sirt food). Do tego również liczyć na racjonalne ceny i profesjonalne podejście do potrzeb klienta. Ja osobiście jestem mega zadowolona, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #424  
Stary 15-03-2021, 15:21
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Ja stosuję diete którą ułożyła dla mnie dietecznka z cateringu dietetycznego Wygodnadieta i tam także zamawiam i trochę ruchu dołożyłam i kilogramy lecą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #425  
Stary 16-03-2021, 06:34
solonely solonely is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 21
Domyślnie

A nie można stosować i tego, i tego? To chyba najskuteczniejsza metoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #426  
Stary 16-03-2021, 09:15
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

Dzisiaj żyjemy w codziennej nagonce i jadamy praktycznie byle co... Dlatego nic dziwnego, że tyle osób wzmaga się z nadwagą. Dzieci tak samo... Dlatego warto wybrać się do poradni dietetycznej link i porozmawiać sobie na temat tego, jak prawidłowo się odżywiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #427  
Stary 18-03-2021, 07:01
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

I dieta i ruch. Oraz zdowe produkty. Zobaczcie tu https://www.bee.pl/9253-nasiona-chia Nasiona chia mają ogromny wplyw na nasze zdrowie. Są bogatym źródłem błonnika, białka, wapnia, żelaza, witamin z grupy B. Mogą być dodawane do sałatek, ciast, sosów, koktajli, czy chleba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #428  
Stary 31-03-2021, 18:42
braun.selina braun.selina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Według mnie dieta jest najważniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #429  
Stary 09-04-2021, 09:11
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Wydaje mi się, że to i to jest ważne. ale czasami łatwiej zacząć od zmiany diety niż dużej ilości ruchu. No i moim zdaniem suplementy warto stosować. Ale ja kupuje tylko naturalne https://ormus-sklep.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #430  
Stary 12-04-2021, 15:14
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

Ruch i dobre świadome odżywanie ja akurat czasu nie mam na gotowanie ale zamawiam zdrowe posiłki z cateringu dietetycznego Wygodnadieta, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.