kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Partner
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-01-2017, 14:07
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

no właśnie, coś najwidoczniej poszło nie tak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 22-08-2017, 16:03
Gosiaczek17 Gosiaczek17 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 13
Domyślnie

Gdyby związek był idealny t byłby też nudny. Ja miałam szczęście trafić na faceta, który jest moim zupełnym przeciwieństwem. To nie znaczy jednak że się kłócimy. Czasem kompromisy i tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-09-2017, 12:28
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 533
Domyślnie

to ja Wam powiem, że nie ma takich związków, ja jestem już po 30stce i to zdrowo i wiecie co, miłość przeistacza to już nie motylki w brzuchu, tylko troska o to czy komuś ciepło, czy jest ktoś głodny, czy ma czyste ubrania. Rozumiecie o co mi chodzi? To jest dojrzała miłość. Poczytajcie troszkę poradników, tam mądre rzeczy piszą http://facetpo40.pl/zwiazek/znajdz-partnerke-na-zycie/ , wiadomo związek trzeba pielęgnować, randkami, drobnymi gestami emocjami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-10-2017, 15:17
kunisza kunisza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 13
Domyślnie

Związek idealny to moim zdaniem też jakaś fikcja, wymysł mediów i autorów książek na potrzeby odbiorców. W moim przypadku mój facet nieco inny niż ja. Może nie jest to zupełne przeciwieństwo, ale pod wieloma katami się różnimy. A mimo to jakoś potrafimy się dogadać i cały czas uczymy się tego, że tworzymy drużynę, a nie gramy przeciwko sobie.

A tak poza tym to nie bardzo wiem czego miał dotyczyć problem czy główny temat, bo tak jakby coś się urwało już na samym początku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-05-2018, 14:43
paticia7 paticia7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 10
Domyślnie

I tu przede wszystkim nasuwa się coś pytanie czy istnieje coś takiego jak związek idealny...? Przecież w każdym trafiają się wzloty i upadki, chodzi o to, żeby umieć iść razem dalej i wyciągać wnioski z tego, co już się wydarzyło. Błędy nigdy nie są idealne, są po prostu nasze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 22-05-2018, 16:09
DomBros's Avatar
DomBros Mężczyzna DomBros is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

A może warto się w tym temacie doradzić wśród znajomych? Sądzę, że to naprawdę może być bardzo dobre rozwiązanie
__________________
Dopóki nie połączy ich świadomość, nigdy są nie zbuntują; dopóki są nie zbuntują, nie staną się świadomi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-05-2018, 16:42
Jaskier08's Avatar
Jaskier08 Jaskier08 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że przydadzą mi się to porady Dzięki wielkie, na pewno skorzystam
__________________
Żyjesz tylko połową siebie, a druga leży gdzieś bezczynnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 04-06-2018, 12:38
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Nie ma związków idealnych, zawsze pojawiają się jakieś nieścisłości czy konflikty, to normalne, trzeba umieć sobie z tym jednak radzić i to wspólnie. Na pewno jest kilka cech, które bardzo denerwują kobiety: https://normalna.pl/co-nas-denerwuje...eruja-kobiety/, a trzeba przyznać, że faceci potrafią być równie irytujący jak kobiety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-06-2018, 11:24
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Nie zawsze się układa tak jak chcemy. Nie ten to inny. Też jestem po nieudanych związkach ale jakoś nie przejmuję się tym. Ja korzystam z portalu https://www.mydwoje.pl/Klub-MyDwoje-i-Partnerow i moim zdaniem warto, ja już tam kogoś spotkałam i umawiamy się ze sobą od kilku miesięcy. Warto pomóc szczęściu w jakikolwiek sposób Ja zaryzykowałam i jestem szczęśliwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 16-07-2018, 11:14
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Nie ma związków idealnych, to jest pewne jak w banku.Jeżeli nadal takiego szukacie to postarajcie się troszkę zmienić nastawienie. Warto również założyć konto na takim portalu randkowym https://randkuj.my . Chyba już od zawsze wiadomo, że darmowy serwis randkowy potrafi nam troszkę potencjalnych partnerów zebrać. Skoro jesteś aż tak wymagająca to możesz z nich spokojnie kogoś wybrać, a kogoś odrzucić. Nikogo na siłe nie musisz wybierać. Bądź dobrej myśli ale nie odrzucaj tak wszystkich od razu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.