kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-05-2019, 12:37
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie Szukam autka dla siebie

Witam,
Potrzebuję Waszej porady ponieważ szukam auta dla siebie. Przede wszystkim niedużego i w rozsądnej cenie. Czy macie może dla mnie propozycje na jakie warto zwrócić uwagę oraz gdzie ich szukać aby nie kupić przypadkiem jakiegoś "kota w worku" i później co chwile odwiedzać serwisy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-05-2019, 14:06
adaa03 adaa03 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 14
Domyślnie

Zależy co masz na myśli poprzez "niedużego" i "w rozsądnej cenie". Ja mogę polecić Hyundaia i30, czerwony ładny damski samochodzik. Do tego wcale się nie psuje. polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-05-2019, 11:42
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Hmm ja akurat tutaj zaproponowałbym Ci z tych mniejszych coś od Hyundaia jak i30 bądź może Fiata 500 wszystko zależy czego potrzebuje. Możesz w wolnej chwili zajrzeć na stronę internetową salonu AutoRes, bo mają takie marki jak Jeep, Hyundai, Alfa Romeo, czy też Fiat i do tego dobrze rozbudowaną ofertę aut używanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-05-2019, 08:54
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Pojedź sobie do salonu Klimczak w częstochowie - to salon mazdy, bardzo dobry i na pewno Ci doradzą jakie auto będzie dla Ciebie dobre no i wiadomo możesz jechać na jazdę próbną, zobaczyć sobie co i jak
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-05-2019, 10:45
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malwinka27
Hmm ja akurat tutaj zaproponowałbym Ci z tych mniejszych coś od Hyundaia jak i30 bądź może Fiata 500 wszystko zależy czego potrzebuje. Możesz w wolnej chwili zajrzeć na stronę internetową salonu AutoRes, bo mają takie marki jak Jeep, Hyundai, Alfa Romeo, czy też Fiat i do tego dobrze rozbudowaną ofertę aut używanych.

Tutaj mogę zgodzić się z wypowiedzią poprzedniczki, bo również uważam że auta które podała są ciekawymi propozycjami tych które pozwolą Ci jeździć wygodnie autem po mieście i nie tylko. Natomiast z pomocą obsługi klienta Auto Res i działu sprzedaży też na pewno łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję (wcześniej je testując).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-05-2019, 12:12
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Ja też muszę zacząć poszukiwania nowego auta bo jednak SUV jest dla mnie za duży i będziemy musieli go wymienić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-06-2019, 11:55
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

To prawda jak już ma być to porządne auto to tutaj lepiej stawiać na pewniaków do których zdecydowanie należy sprawdzony salon, jak Auto Res. Profesjonaliści w każdym elemencie oraz z bardzo dobrymi ofertami cenowymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-06-2019, 10:48
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja też od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś nowym samochodem dla siebie. Najpierw jednak zależałoby mi na sprzedaży starego samochodu. Znalazłam już nawet auto skup Toruń http://www.autodave.pl/skup-aut-torun/, w którym zamierzam zamówić wycenę. A Wy jak sądzicie, lepiej jest sprzedać samochód w skupie, czy na jakimś portalu ogłoszeniowym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-06-2019, 14:15
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

A nie zastanawiałaś się nad wynajmem czegoś fajnego ? Ja zastanawiam się nad nimi https://www.sixt.pl bo znalazłam tam kilka modeli, które idealnie pasują do moich wymagań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-06-2019, 10:44
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Samochód nawet używany jak się kupuje to trzeba zadbać o to, by był w dobrym stanie, żeby nie trzeba było co chwilę go naprawiać. Często macie jakieś usterki u siebie w aucie? Wiem, że www.automix-lodz.pl mechanik z Łodzi ma dobre opinie i solidnie zrobią każdą rzecz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.