kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 24-11-2019, 12:27
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Nie trzeba od razu iść do specjalisty żeby znaleźć zdrową dietę dla siebie. Dla przykładu możecie wejść na bloga https://migliori-integratori.it/diet...re-lorganismo/ i trochę poczytać o tym jak robić zakupy spożywcze żeby było jedzone na zdrowo i jak przygotowywać zdrowe posiłki. Pamiętajcie, że zdrowie jest tylko jedno wiec trzeba o nie dbać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 25-11-2019, 08:11
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

a ja wlasnie, zeby jedzenie nie marnowac, zamawiam wygodna dietę, mam wszystko pod nos podstawione, a kilogramy lecą w dół, jeszcze 5kg i bedę super happy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 26-11-2019, 09:55
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jeżeli chodzi o zdrowe odżywianie to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką jest https://www.bee.pl/9010-napoj-owsiany Znajdziesz tutaj wiele produktów jak owsianki, czy produkty bezglutenowe w bardzo dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 30-11-2019, 12:32
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Stawiam na naturalne, pozbawione chemii produkty. Czy to kosmetyki, czy żywność - robię to dla zdrowia. Bardzo chętnie kupuję w sklepach typu KRUKAM.PL . Ostatnio zamawiałam od nich mąkę gryczaną i migdałową oraz nieprzetworzony olej kokosowy. Bardzo dobre jakościowo i sprawdzają się doskonale w mojej kuchni! POLECAM TEN SKLEP!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 04-12-2019, 23:16
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Skąd jesteście? Ja jestem z trójmiasta i jeżeli wy też mieszkacie w okolicach to polecam serdecznie catering z https://www.restauracjanadpotokiem.p...nsk-trojmiasto zdecydowalam sie miesiąc temu i jestem meeeega zadowolona. Na prawdę bardzo dobre jedzenie na poziomie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 06-12-2019, 13:12
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Mówiąc już o zdrowym odżywianiu, nie zapominałabym o wymienianiu zdrowych produktów, jednym z nich na pewno jest miód: http://penicylina.pl/dlaczego-warto-...iej-jesc-miod/, który warto spożywać niezależnie od pory roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 07-12-2019, 16:05
konarkonrad Mężczyzna konarkonrad is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Staram się utrzymywać zbilansowaną dietę w codziennej gonitwie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 07-12-2019, 20:42
grave grave is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 47
Domyślnie

Dobrze, że teraz można się zdecydować na catering dietetyczny i wybrać, jaki tylko jest potrzebny. Tutaj fitkalorie.pl można znaleźć świetną firmę, która takie oferuje. Smaczne i treściwe posiłki będą idealne dla osób, które nie mają czasu na gotowanie, a chcą zdrowo jeść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 08-12-2019, 19:13
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie

jak godzicie zdrową dietę ze świętami? Byłam w weekend na urodzinach teścia i jakby nie ulgasim to nie wiem co bym zrobiła, stół pełny, mnóstwo pyszności z kalibru raczej ciężkostrawnych, dobrze że miałąm tabletki ze sobą bo żadne ziołka nie pomagały na brzuch który zobił sie jak balon
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 08-12-2019, 20:12
Beata30 Beata30 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Można zauważyć, że w ostatnim czasie panuje coś w rodzaju trendu na zdrowie odżywianie i w sumie nawet mnie to cieszy. Najważniejsze jest wyrobić w sobie odpowiednie nawyki i nauczyć się zastępować rzeczy bezwartościowe i przetworzone składnikami nieprzetworzonymi i z dużymi wartościami odżywczymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.