kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-10-2017, 10:10
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie impreza firmowa

Hej , polecam Wam bardzo fajna firmę (warszawa) http://www.wieszcozjesz.pl/Impreza-f...-Warszawa.html
Wspaniałe rozwiązania na różne przyjęcia firmowe typu wigilia itd. Moja firma korzystała z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-10-2017, 15:26
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Pod Warszawą, ok 7 km od granic miasta jest też bardzo fajna miejscówka na tego typu imprezy firmowe. Tutaj http://www.willazagorze.pl/pl/konfer...-warszawy.html sobie możecie szerzej poczytać. Jednak już trochę z dala od zgiełku miasta, więc bardziej spokojnie. No i oczywiście pokoje też można wyjąć od razu, jakby miało być to dłuższe spotkanie. Spokojnie, kameralnie - w takich miejscach powinny odbywać się służbowe imprezy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-10-2017, 11:24
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Dobrze zorganizowane imprezy firmowe są niezapomniane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-10-2017, 11:39
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja zawsze uważam, że na dobrą imprezę dla pracowników trzeba mieć pomysł. Najgorsza jest nuda, a im ciekawsza i wypełniona atrakcjami impreza, tym bardziej zapada w pamięć a ludzie dobrze się bawią Możecie zlecić zaplanowanie jej profesjonalnej firmie, a z tego co wiem to organizacją imprez zajmuje się wrocławska firma x-action.pl . Działają w oparciu o własny sprzęt, pomysły i scenariusze. Doradzą, pomogą, wybiorą miejsce. Warto!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-02-2018, 15:27
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Oczywiście, że imprezy integracyjne w pewnym stopniu cementują załogę. Szczególnie jeśli taki wyjazd trwa np. dwa dni. Dużo też zależy od miejsca oraz charakteru takiego spotkania. Ale żeby impreza intergracyjna wypadła jak najlepiej warto zlecić przygotowanie agencji eventowej która np. przygotowuje imprezy intergracyjne dla firm Łódź . Myślę, że to naprawdę świetny pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-02-2018, 09:48
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Organizację większej imprezy firmowej najlepiej zlecić odpowiedzialnej agencji eventowej, która się na tym zna. Mam na myśli na przykład http://red8events.pl/. To profesjonaliści w tej dziedzinie, na koncie mają setki zorganizowanych eventów - także dużych imprez. Poczytajcie koniecznie o ich ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-03-2018, 14:19
Alexon Alexon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

Ja bardzo lubię imprezy firmowe, bo wiem że pracownicy po nich dużo lepiej pracują Integracja w firmie to podstawa, dlatego co jakiś czas planuje zrobić im imprezę firmową i róznych miejscach. Teraz mam w planie skorzystać z usług tego hotelu http://hotelvinnica.pl/imprezy-firmowe-integracyjne , miał ktoś może z nimi styczność ? Chętnie dowiem się czegoś sprawdzonego na ich temat Z góry dziękuję za informacje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-03-2018, 17:52
Igniko Igniko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

O tak ten hotel jest bardzo dobrym wyborem ! Polecam !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-03-2018, 11:40
amelka amelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 4
Domyślnie

ja nie przepadam za imprezami integracyjnymi....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-03-2018, 09:11
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Pamiętaj też, że na taką imprezę firmową niezbędny jest dobry catering. Ja ze swojej strony moge polecic firmę Catering Arts, ponieważ oni zawsze przygotowują dla nas rózne potrawy na takie imprezy i wydarzenia firmowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.