kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-04-2019, 19:14
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Pomysły na przyjęcie urodzinowe

Przychodzi wam coś fajnego do głowy?
Chodzi mi o przyjęcie urodzinowe, które okaże się ciekawe dla dzieciaków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-04-2019, 19:10
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

W internecie znajdziesz pełno ciekawych zabaw na takie okazje.
A jeśli sama nie czujesz się na siłach, możesz zorganizować urodziny dla dzieci z animatorem.
Tutaj https://uniwersytetrozwoju.pl/oferta/urodziny/ piszą o takich w Katowicach, Bytomiu i Sosnowcu.
Świetna sprawa, bo można ustalić, że zabawy mają być np. bardziej kreatywne, z pogranicza jakichś zainteresowań dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-04-2019, 14:21
wojasm Mężczyzna wojasm is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Tak naprawdę dzieciom nie potrzeba wiele, aby były naprawdę szczęśliwe. To dorośli za bardzo kombinują z wszystkim i przedobrzają.

Według mnie udane urodziny dziecka to przede wszystkim jego koledzy i koleżanki, których bardzo lubi, ukochani wujkowie i ciocie. To tort urodzinowy o ulubionym smaku, balony, gry planszowe, które zaktywizują wszystkich i może jakaś przyjemna muzyka!
__________________
Zanim zdecydujesz się na zakup widlaka, przeanalizuj wszystkie istotne kwestie. Chcesz wiedzieć więcej, zobacz tutaj!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-04-2019, 20:49
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

A co sądzicie o tym, żeby urodziny dla dziecka urządzić we wrotkarni (tu jest fajna oferta na urodziny dla nastolatka Mielec)? Znajoma podpowiedziała mi taki pomysł i w sumie myślę, że to faktycznie by mogła być dla nich świetna zabawa. Dzieciaki by się wyszalały za wszystkie czasu i nie musiałabym nic przygotowywać w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-05-2019, 14:39
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Takie przyjęcie urodzinowe można oczywiście przygotować również w domu Warto wtedy na pewno zaopatrzyć się w różnokolorowe balony urodzinowe Czytałam ostatnio na stronie ltl-elite.pl, że teraz w sklepach dostępne są naprawdę najróżniejsze balony, niektóre o bardzo ciekawych i nietuzinkowych kształtach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-05-2019, 23:04
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Piniatę polecam, można ją kupić gotową albo zrobić samodzielnie. Dzieciaki bardzo lubią taką atrakcję, jest ciekawość co jest w środku, jest też zadanie bo trzeba ją rozbić. Jakieś gry i zabawy też dobrze zrobić, może konkurs gdzie coś fajnego można wygrać. I tort oczywiście jakiś fajny, tutaj robią bajeczne bajkowe http://tortyjakmarzenie.pl/Katowice-torty, moja córka na pewno by się popłakała z radości na widok tego z Krainą Lodu. Do tego jeszcze te torciki są naprawdę smaczne i tylko 5 dni wcześniej trzeba zamawiać by otrzymać słodkość na czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-05-2019, 12:32
tomaszcz tomaszcz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 6
Domyślnie

Zauważyłem, że wraca moda na robienie dzieciakom imprez w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-05-2019, 09:19
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Organizacja takiego przyjęcia zalezy w dużej mierze od tego, w jakim wieku są dzieciaki i co lubią robić. Inne zabawy dla 5 latków, a inne dla 10 latków. To o co warto na pewno zadbać to również fajna muzyka. Można ją pobrać legalnie z imp3 - https://www.imp3.pl/kategorie/muzyka. Dzieciaki zwykle lubią się wygłupiać i tańczyć oraz bawić się przy muzyce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-06-2019, 20:36
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Według mnie na takim przyjęciu nie może zabraknąć takich elementów jak chociażby akcesoria urodzinowe. Szeroki ich wybór znajdziemy na https://smart-deco.pl/ . Do tego oczywiście tort, smaczne przekąski, jakieś fajne zabawy i zabawa będzie udana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-06-2019, 12:08
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Ja chcę zrobić przyjęcie w parku,dlatego poszukuję dobrej jakości głośników bezprzewodowych. Jakie modele polecacie? Kolega polecał mi te https://idream.pl/audio/glosniki-bez...-marshall.html Co sądzicie? Chętnie poznam Wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.