kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-04-2015, 10:54
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Jakie atrakcje na kinderbal?

Jakie atrakcje są teraz najbardziej popularne jeśli chodzi o kinderbale?
Podpowiedzcie co zorganizować dzieciakom...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-04-2015, 14:53
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Jeśli to tylko taki urodzinowy bal dla dzieciaków, możesz na przykład zamówić czekoladową fontannę.
Tutaj: http://www.slodkiswiat.com.pl/ można poczytać o co dokładniej w tym chodzi.
Każde dziecko lubi czekoladę, więc to będzie idealne rozwiązanie. Poza tym założę się, że żadne z nich jeszcze nie widziało czekoladowej fontanny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-05-2015, 14:48
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

na tej stronie bardziej podobają mi się czekoladowe salaterki, ale oba pomysły są fajne.
Na czasie jeśli idzie o kinderbal
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-06-2015, 11:20
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Ja proponuję zamówić animatora.

W Warszawie możecie to zrobić na przykład tutaj: http://www.incaplay.pl/ . W centrum Inca play w warszawskim blue city. Pracują tam obecnie naprawdę fajni ludzie, którzy posiadają duże doświadczenie w organizowaniu takich zabaw dla dzieci i możecie być pewni,że dziecko będzie bardzo zadowolone.

Jakiś czas temu zamówilam takiego animatora na urodziny córki. Było malowanie buziek, robienie figurek z balonów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-06-2015, 14:31
Aurelia Aurelia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Polecam fotobudkę, dzieciaki mają super zabawę, można też zmniejszając koszta postawić statyw, parę krzeseł, przygotować śmieszne gadżety i robić zdjęcia dzieciakom samemu. Można od razu drukować je na papieże fotograficznym i rozdać dzieciom na pamiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-08-2015, 14:17
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Na pewno potrzebny jest jakiś animator, który będzie zabawiał dzieci.
Jeśli impreza jest tematyczna, powinien być odpowiednio ubrany.
Na dobrą sprawę takim animatorem może być nawet rodzic, pod warunkiem, że ma odpowiednie predyspozycje. Wystarczy jakieś fajne przebranie, gotowe stroje Mikołaja i innych bohaterów można zamówić nawet przez internet.
Na pewno warto też zaplanować sobie kilka zabaw i przygotować niezbędne do nich akcesoria, tak żeby dzieciaki się nie nudziły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-05-2016, 19:43
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 526
Domyślnie

Mi się wydaje, że teraz dzieciaki są coraz bardziej wymagające i cięzko je zadowolic byle czym. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem na kinderbal są symulatory wynajem z firmy Vreal. Sama miałam cos podobnego na urodzinach syna. Dobra zabawa gwarantowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-06-2018, 13:49
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Przebrania są moim zdaniem super. Z tego cieszy się każde dziecko. Dlatego bal przebierańców zawsze będzie dobrym pomysłem na dziecięcą imprezę. A jeśli chodzi o przebrania to wystarczy zajrzeć na stronę https://marlux.eu/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-11-2018, 22:39
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Na takim balu najważniejsze są właśnie przebrania- ale nie tylko dzieci, też rodzice powinni się przebrać To wtedy też sprawia, że dzieci czują większą ekscytację. Ja w tym roku na przebierany bal ubrałam średniowieczną szatę, którą zamówiłam na https://medieval-market.com/ . Powiem nieskormnie, że wyglądałam zdecydowanie najlepiej i najciekawiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-06-2019, 11:16
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domyślnie

Bardzo popularny jest teraz animator dziecięcy bydgoszcz. Potrafi znakomicie zabawiać dzieci, są przebieranki, malowanie twarzy, balony, zawody, a nawet klaun. U nas animacje torun świetnie się sprawdziły, dzieci wspominają imprezę do dziś Fajnie jest zorganizować takie party na świeżym powietrzu, w ogrodzie jak masz możliwość.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.