kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 17-11-2018, 20:13
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Jeśli szukasz dobrej spacerówki to polecam x-go od x-landera, ona jest z dużym siedziskiem, rozkładana prawie do leżenia i ma dużą budkę co teraz jesienią bardzo się przyda! Ma też panel LED dzięki któremu lepiej ją widać po zmroku i moskitierę. Jest też fajnie amortyzowana, nadaje się nawet na nierówną nawierzchnię
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 13-01-2019, 20:27
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Ja szukajac spacerówki po poprzednim niefunkcjonalnym wózku 3w1 stwierdzilam ze potrzebuje czegos wygodnego, latwo rozkladalnego i lekkiego. Szukajac jakis wskazówek na necie trafilam na ten artykul https://www.smyk.com/porady/styl-zyc...ych-propozycji i wybralam tą baby jogger z numeru 8. Jest bardzo wygodna, nadaje sie do biegania z wozkiem i dziecku jest wygodnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 08-05-2019, 09:42
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

też fajny ale ja wolę swój
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 08-05-2019, 16:09
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Mam anex sport i jestem zadowolona. Wózek dobrze sobie radzi na każdym podłożu, ma dobrą amortyzację jest wygodny i solidny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 28-05-2019, 13:05
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

A czy widzieliście może opcję wózka spacerowego Julie od Lionelo? Jeżeli nie to ze swojej strony zdecydowanie polecam ze względu na bardzo dobre wykonanie, niską wagę (mniej niż 6kg) oraz dobre i eleganckie wykończenie m.in z dodatkami z eco skóry. Zastosowano w nim też przedłużoną budkę dla większego komfortu maluszka i pod jest umiejscowiony pojemny kosz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 05-06-2019, 22:00
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

uważam, że wózek powinien być przede wszystkim bezpieczny i wygodny zarówno dla malucha jak i rodzica, który go prowadzi. My zdecydowaliśmy się na spacerówkę Julie Lionelo i to był strzał w 10 Bardzo praktyczny i funkcjonalny. Ma szerokie siedzisko ( 40 cm ), opcję składania za pomocą jednej ręki i co moim zdaniem nietypowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 16-06-2019, 16:50
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Mam anex sport i jestem zadowolona. Wózek dobrze sobie radzi na każdym podłożu, ma dobrą amortyzację jest wygodny i solidny

Tez mam anexa i jestem z niego zadowolona. Wygodny, łatwy w obsłudze i fajnie się prezentuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 25-06-2019, 18:38
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Jak już mowa o spacerówkach to idealna spacerówka od x-landera na lato to x-fly, możesz ją wszędzie ze sobą zabrać jak wyjeżdżasz z dzieckiem, składa się w małą paczkę można ją nieść na ramieniu, jest idealna do samolotu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 27-06-2019, 12:18
nadia_54 nadia_54 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 13
Domyślnie

Wózki 3w1 są dosyć ciężkie, więc jeśli będziesz musiała wnosić wózek po schodach, to ja raczej stawiałabym osobno na wózek głęboki i osobno spacerowy. Jeśli chodzi o spacerówki, to aktualnie używam wózka spacerowego Julie od Lionelo. Jest bardzo fajnie wykonany, waży niecałe 6 kg i szybko się składa. Moim zdaniem warto spojrzeć na ten model
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-06-2019, 01:01
misia01 misia01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 141
Domyślnie

Lekka spacerówka to podstawa, szczególnie latem więc w wózkach wielofunkcyjnych nie masz co na to liczyć, ja poleciłabym taki model - https://lionelo.com/shop/elia-oslo/, ale właściwie wszystkie z tej firmy są naprawdę fajne, co widać powyżej bo wiele osób je poleca, ja również z takiego polecenia go kupiłam i się nie zawiodłam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.