kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 11-11-2019, 19:28
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Ja przy pierwszym dziecku pokusiłam się o wyprawienie takiej imprezy w domu. Pomoc miałam nie powiem i wszystko się udało, ale i tak powiedziałam sobie, że nigdy więcej. Dużo pracy, zamieszania a w sam dzień uroczystości byłam bardzo zmęczona. Dlatego jak syn się urodził to chrzciny już w lokalu były, Glamour we Wrocławiu. Piękna sala kominkowa, dekoracje idealnie dopasowane, jedzonko to same pyszności. Udało się wszystko znakomicie, dlatego każdemu polecam takie rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 14-11-2019, 12:01
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 304
Domyślnie

A skoro już o chrzcie mowa, to gdzie kupowaliście ubranka do chrztu dla Waszych pociech? Ja widziałam bardzo ładne w sklepie internetowym https://mkmaryla.pl/.Mają tam stroje zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców Wybór rozmiarów jest dość szeroki, więc myślę, że bez problemu uda Wam się coś wybrać dla Waszego maluszka Ceny nie są wygórowane, a zamówienie można sobie wygodnie złożyć on-line Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-11-2019, 10:57
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Mamy niedaleko domu świetną salę w której można zorganizować różne takie uroczystości. Jedzenie już tam zapewniają, ale dekoracje jeśli ktoś chce to już we własnym zakresie. Wiem, że na https://godanparty.pl/ mogę dostać serpentyny czy balony także dla mnie nie sprawia to żadnego problemu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 11-02-2020, 21:16
myriam03's Avatar
myriam03 myriam03 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Miasto: Poznań
Posty: 1
Domyślnie

Wyprawiałam chrzciny dwa razy i nie wyobrażam sobie, żeby takie imprezy działy się u mnie w domu. Polecam wybrać dobrą restaurację i mieć problem z głowy. Za jakiś czas czeka mnie komunia syna i na pewno wybiorę jakiś fajny lokal.
__________________
chrzciny poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-02-2020, 11:37
ola156247 ola156247 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 199
Domyślnie

Dziewczyny, a co myślicie o takiej sukieneczce na chrzciny w ogrodzie: biała sukienka niemowlęca? Planujemy chrzciny w maju
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-02-2020, 16:43
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

My robiliśmy przyjęcie w domu, ale zamawialiśmy catering, bo gotowanie dla ponad dwudziestu osób to jednak zbyt duże wyzwanie. Zamawialiśmy w https://www.catering-zywiec.pl/ i bardzo dobrze się spisali, jedzenie było pyszne i wcale nie wyszło nas to drogo bo ceny mają umiarkowane. Wybór ich to była dobra decyzja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 19-02-2020, 17:42
Alyssa Alyssa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 10
Domyślnie

Ja sobie nie wyobrażam gotowania na 20 osób. Nawet nie wiem jak bym wszystkich pomieściła bo do mojego stołu maksymalnie 10 osób jednocześnie może usiąść . Dlatego wybieram restauracji. A jak babcia rwie sie do przygotowań to niech zajmie się tortem - pewnie restauracja umożliwia wniesienie swojego tortu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-04-2020, 14:53
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

widzę, że dziewczyny polecają lokal... no jeśli faktycznie masz mieć dużo gości to faktycznie może byc to lepsza opcja. na chcinach mojej małej mieliśmy tylko najbliższą rodzinę, więc wszystko odbyło się w domu. dla wygody skorzystałam tylko z zamówienia cateringu (margaret wrocław). udekorowałam salon na biało i złączyłam stoły. dało radę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-04-2021, 13:30
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Jeśli chodzi o eleganckie uroczystości rodzinne to w Pszczynie skierujcie się do Piano Nobile, to pensjonat z wspaniała restauracją i winiarnią https://www.pianonobile.pl/przyjecia-okolicznosciowe Fajnie tam, klimatycznie. Podstawą jest kuchnia śródziemnomorska, wspaniałe ryby i owoce morza i najlepsza w mieście pizza. Jest też kuchnia polska i tradycyjne dania regionalnej kuchni śląskiej, także każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa jest tam przemiła, wszystko super zorganizowane, także ja mam jak najlepsze zdanie o nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 22-04-2021, 10:08
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 983
Domyślnie

Przypuszczam że wszytkie takie uroczystości rodzinne obecnie będzie trzeba organizować w domu. A przy takich uroczystościach mamy min dużo prania, obrusów, ściereczek itp. Dlatego warto korzystać z takich usług jak tu https://www.pralnia-warszawianka.pl/ Ta pralnia działa profesjonalnie - umawia się termin przez telefon i pranie jest odbierane z domu. Nie tylko piorą, ale też suszą i co ważniejsze prasują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.