kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 03-08-2018, 14:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Ja dosyć szybko zaopatrzyłam się w dobrej jakości kocyki - dzidziuś miał pojawić się w listopadzie. Kupiłam kilka z bawełny organicznej i jeden wełniany: https://wooldesign.pl/pl_klippan-dla-dzieci,8.html Piękna kolekcja, piękne kolory i wzory, a przede wszystkim świetna jakość. Wiedziałam, że będą super, ale nie sądziłam, że aż tak. Polecam bardzo!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 06-08-2018, 18:00
Madameadame2 Madameadame2 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 105
Domyślnie

Przygotujcie się na spore wydatki. Nie chodzi tu juz o same artykuły pielęgnacyjne, wiele obowiązkowych rzeczy, które wszyscy rodzice muszą posiadać. Zabawki na szczęście będą kupować wasi znajomi i rodzina więc to wam odejdzie z kosztów. Musicie też pooglądać łóżeczka, pościele i inne akcesoria do pokoju małego. W sklepie Nodik znajdziecie praktycznie wszystko co niezbędne. Na pewno też będzie to elektroniczna niania, najlepsza przyjaciółka wszystkich rodziców
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 14-08-2018, 13:21
Tomilawa Tomilawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 431
Domyślnie

W wyprawce dla malucha na pewno nie może zabraknąć fotelika samochodowego. Co powiesz o takim modelu cybex aton 5. Porządny fotelik to przede wszystkim bezpieczeństwo, a do tego komfort podróżowania z dzieckiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-08-2018, 10:15
lobuziaczek lobuziaczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 14
Domyślnie

Przyszła mi do głowy jeszcze jedna rzecz, o której zapomniałam w poprzednim poście, a mianowicie lampki dla dzieci. Dziecku o wiele łatwiej zasypia się i budzi bez stresu, gdy w pomieszczeniu panuje półmrok, a nie całkowita ciemność
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-12-2018, 09:34
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Znalazłam w atrakcyjnej cenie Xblitz Kinder nianię elektroniczną na lucann.pl i zastanawiam się, czy to dobry pomysł na prezent. Czy według Was przydaje się, czy to raczej zbędny wydatek? Korzystacie z takiej niani?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 14-02-2019, 15:35
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Bardzo fajną opcją jest też możliwość zakupienia takiego bujaczka: http://mamabrum.eu/c/13/bujaczki-i-lezaczki.html. Słyszałam, że niemowlaki wręcz uwielbiają to rozwiązanie A my możemy dzięki niemu zagwarantować sobie chwilę spokoju przy maluchu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-02-2019, 12:08
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Ciuchy dla maluchów są bardzo tanie. Uwielbiam je kupować na Allegro.
______________________
Magisterska praca z pedagogiki - cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-02-2019, 17:54
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Po wyprawkę dla maluszka polecam zajrzeć na bobozakupy.pl mają wszystko niezbędne dla dziecka jak i dla mamy. Sklep oferuje dobrą jakość rzeczy które posiadają wszystkie niezbędne atesty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-02-2019, 14:31
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

W wyprawce malucha nie może zabraknąć nosidełka. Oczywiście mam na myśli nosidełko bezpieczne, którejś z dobrych marek, tak jak choćby Tula, szczególnie Tula Free to Grow https://tulisie.pl/nosidelka-dla-dzieci/tula . Nosidełko które rośnie wraz z dzieckiem, wyobrażacie to sobie? Jestem zafascynowana tym nosidełkiem. Uważam, że każda z mam byłaby zadowolona mając go w swojej wyprawce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 03-03-2019, 19:09
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

U mnie w mieście przydałby się sklep gdzie znajdę wszystko dla dziecka, sporo rzeczy muszę zamawiać w sieci, bo stacjonarnie mamy słaby wybór asortymentu dziecięcego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.