kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-02-2019, 16:00
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie Chrzciny w domu czy lokalu?

Dziewczyny gdzie wyprawiałyście chrzciny? Bo mam straszny dylemat. Początkowo myślałam, ze wyprawie w domu. Potem teściowa powiedziała, ze lepiej w restauracji. Nawet poleciła http://zacisze.gda.pl/, bo jest z Gdańska gdzie będą chrzciny ze względu na to, ze tam mieszka większość rodziny. Ale moja mama jest zła, bo chciała w domu, gotować, przygotowywać. Ona to stara gospodyni jest. Co myście zrobiły na moim miejscu, bo jak już nie wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-03-2019, 10:19
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Jeśli gości faktycznie będzie dużo, to lepiej wybrać restaurację, ale z mamą warto sprawę jeszcze przedyskutować. Co do samych chrzcin, to warto zadbać o oprawę i przygotować eleganckie zaproszenia na chrzciny - w sam razy by przypomnieć się gościom i nikt nie zapomniał o tejże okazji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-03-2019, 06:10
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 220
Domyślnie

Dokładnie. Nic dodać, nic ująć. No i co do zaproszeń to zauważyłam ostatnio, że bardzo ładne oferuje firma https://farrowdesign.pl . Także wydaje mi się, że warto byłoby tam zajrzeć. Do każdego zaproszenia jest dołączona koperta zawiązywana na sznurek. Co wygląda naprawdę efektywnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-03-2019, 22:04
Oseai21 Oseai21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ze względu na wygodę organizowałam w klubie.

__

dekordia opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-05-2019, 16:53
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 919
Domyślnie

Ja zastanawiam się nad chrzcinami w lokalu. Marzy mi się bajkowa sceneria i piękna pogoda. Przyjaciółka podesłała mi ten lokal https://www.restauracjanadpotokiem.p...iny,19,pl.html Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-05-2019, 18:51
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Bez dwóch zdań w lokalu, zwłaszcza jak się ma dużą rodzinę bo wtedy ciężko pomieścić wszystkich w domu. My robiliśmy w tym miejscu - http://wroblowka.com.pl/ I bardzo polecam jak ktoś jest z okolicy śląska bo impreza była super i wszyscy goście byli zadowoleni a my mogliśmy poświęcić ten czas rodzinie i dziecku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-06-2019, 22:37
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 626
Domyślnie

My wybraliśmy sale - Krzewi Róg super miejsce w Chmielnie. A jakie jedzenie mają pyszne! spore porcje, obsługa też jest niesamowicie miła, profesjonalna i mają dużo pomysłów więc zawsze można liczyć na pomoc w każdej kwestii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-06-2019, 23:25
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 165
Domyślnie

A nie lepiej po prostu zabrać najbliższych na obiad do dobrej restauracji? My z mężem po chrzcinach naszego synka zaprosiliśmy naszych rodziców i oczywiście chrzestnych na obiad do https://staremetropolis.pl/ . A że mają tam naprawdę przepyszne dania to miałam pewność, że każdy będzie zadowolony. No i tak też było
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-06-2019, 11:25
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 580
Domyślnie

Teraz jest tak piękna pogoda, że może warto byłoby zrobić przyjęcie na świeżym powietrzu? Jeśli zdecydujesz się na taką opcję to rozważ wypożyczenie namiotu gastronomicznego. Taki namiot cateringowy znajdziesz w ofercie firmy Halplan. Namiot przyda się bowiem w przypadku mocnego słońca czy np opadów goście bez problemu mogą się schronić. Takie przyjęcia pod chmurką są bardzo modne więc ja bym postawiła własnie na takie rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 05-11-2019, 20:30
palemka palemka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 21
Domyślnie

jak dla mnie, to lepiej w lokalu, mozna zajac sie goscmi, z kazdym porozmawiac a nie latac i obslugiwac, potem ogarniac balagan... niee, to nie dla mnie, ja sobie wynajelam na chrzciny mniejsza sale w Karczmie Kujawskiej, bo maja dwie, no a ze u nas rodzina niewielka to akurat nam to pasowalo, na okolo 20 osob, jedzenie smaczne, fajne menu, obsluga super, o nic sie nie musialam martwic
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.