kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 01-07-2019, 16:02
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Hejka. mam pytanie czy ktoś z was wynajmował może na urodziny dziecka taki dmuchany zamek do skakania http://www.kraina-zabaw.com.pl/nasze...i-do-skakania/ który można postawić chociażby w ogrodzie ? Ja jak szukałam pomysłów na zorganizowanie urodzin w ogrodzie dla dziecka, własnie trafiłam na taki zamek. Myślicie że warto wynająć , by dzieci miały super zabawę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-07-2019, 12:37
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Wszystko jest kwestią pieniędzy. Im więcej się ich ma, tym większe ma się możliwości na fajną zabawę.
_________________________
pracelicencjackielogistyka.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 22-08-2019, 13:00
Wiktoria9 Wiktoria9 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 1
Domyślnie

Jak przyjęcie, to musi być tort! Ja zazwyczaj sama piekę, bo bardzo to lubię, ale wiem, że są osoby, które wolą zlecić to komuś innemu. W takim przypadku dobrą opcją może być dostawa tortów opole Wystarczy odpowiednio wcześnie zamówić tort przez internet i cieszyć się pysznym smakiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-08-2019, 19:04
mila1717 mila1717 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 3
Domyślnie

My organizujemy 18 urodziny brata, na początek zamówiliśmy balony na 18, teraz zabieramy się za przygotowanie tortu Szykuje się fajna impreza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-08-2019, 12:34
Karolina.En90 Karolina.En90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 3
Domyślnie

Dla dzieciaków fajnym prezentem może okazać się zegarek, u nas się sprawdził.
https://zegarownia.pl/zegarki-promoc...ack-to-school/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 23-08-2019, 13:10
patkad patkad is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 11
Domyślnie

Taki zamek na wyłączność to chyba marzenie niemal każdego dziecka... Sama bym chciała mieć przyjęcie z takim zamkiem, tylko jeszcze potrzebne jest miejsce gdzie go rozłożyć. Fajnym pomysłem są też przyjęcia tematyczne i przebierane, gdzie jest maksymalnie oddany klimat danej tematyki. Tylko już takie przyjecie trzeba organizować nieco wcześniej i poinformować gości, żeby zdążyli się przygotować - ewentualne stroje czy jedzenie, bo to też wymaga przemyślenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-08-2019, 18:32
Karola34 Karola34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 50
Domyślnie

Bardzo ciekawą opcją jest zabranie dzieciaka wraz z jego przyjaciółmi do jakiegoś figloraju czy czegoś w tym rodzaju. Ja ostatnio ogarniałam coś takiego i zabrałam dzieciaki w takie miejsce - https://ancymondo.pl/ancyfigle/strefa-malucha. Moim zdaniem ekstra opcja i wszyscy super się bawili. Wspomnienia zostaną na dłuższy czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.