kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-07-2016, 12:12
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

kolagen wpływa na pewno na to że skóra się robi bardziej elastyczna i automatycznie rozstępy mniej widać. ja używam krem od mamas własnie z kolagenem, od niedawna w sumie ale już jakies efekty są widoczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-09-2016, 20:53
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja na twoim miejscu poszłabym do kosmetyczki np tu http://hairbodydesign.pl/ Widziałam, że mają całe mnóstwo różnych zabiegów, na rozstępy na pewno też coś się znajdzie. Z doświadczenia wiem, że kremy z drogerii niewiele pomagają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-10-2016, 14:31
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Chyba każda spośród moich koleżanek boryka się z rozstępami... Najbardziej te, które już są po ciąży. Nie ma co walczyć z nimi za pomocą kosmetyków, czy innych kremów - trzeba potraktować je ostrzej Warto pomyśleć o laserowym usuwaniu rozstępów - to zabiegi, które można zrobić między innymi w Vici Clinic w Krakowie. Efekty widać już po 1-2 zabiegach. Warto o tym poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-07-2018, 21:14
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Mnóstwo kobiet chwaliło sobie działanie Bio Oil. Zaczęłam szperać po internecie i sama znalazłam wiele przydatnych informacji. Zaciekawiło mnie między innymi to, że Bio Oil super wpływa na nawilżenie skóry. Polecam zerknąć Wam na ten artykuł http://kobietka.com.pl/uroda/niesamo...tak-popularny/ bo są tutaj bardzo przydatne informacje i możecie przeczytać, jakie dodatkowe korzyści przynosi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-09-2018, 07:12
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Rozstępy najczęściej pojawiają się u kobiet w ciąży, dlatego spodziewając się dziecka warto szczególnie dbać o swoją skórę - zwłaszcza na brzuchu, piersiach oraz udach. Bardzo dobre kosmetyki, które zapobiegają pojawieniu się rozstępów w ciąży, ma firma Mustela. Na stronie https://www.mustela.pl/product/nasze...-i-mlodych-mam możecie się zapoznać z ich pełną ofertą, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-09-2018, 17:52
Kanad1's Avatar
Kanad1 Mężczyzna Kanad1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę niestety w stanie pomóc...
__________________
Nie lubię być kaczką w powietrzu. Jestem z natury orłem, drapieżnikiem, czyham na ofiarę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-09-2018, 15:33
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Najlepszy na rozstępy jest nie krem a olejek bio oil, kremy to kosmetyki a więc nie mają w żaden sposób potwierdzonej skuteczności w przeciwieństwie do medykamentów jakim jest ten olejek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-09-2018, 16:50
mania2006's Avatar
mania2006 Mężczyzna mania2006 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 3
Domyślnie

Warto podpytać znajomych w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.
__________________
Ktoś musi spac, więc my czuwamy,
I przyczajeni pośród chmur,
Na obcym niebie załatwiamy,
Prastary nasz rasowy spór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 31-01-2020, 14:38
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że tylko laser przynosi skuteczne efekty. Wiem co mówię bo sama też zdecydowałam się na laserowe usuwanie rozstępów w Vici Clinic w Krakowie u pana Bartosza. To był bardzo dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-02-2020, 16:06
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Hmm mówi się często, że decyduje genetyka ale uważam, że dobre kosmetyki dla kobiet w ciąży potrafią zdziałać cuda Przykładowo Marka Hipp ma w swojej ofercie dobre jakościowo i skuteczne masło do ciała z serii mamasanft. niedrogie a przy tym wydajne, skutecznie odżywiają i uelastyczniają skóra, kluczem do sukcesu jest tu regularne stosowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.