kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-10-2015, 10:51
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie A jakieś marki kosmetyczne z Japonii?

Czytałam ostatnio że kobiety z Japonii, z Korei i tamtejszych okolic bardzo dbają o urodę, używają świetnych jakościowo kosmetyków i podobno biją na głowę europejki w dbaniu o siebie. Tak mnie zachęcił ten artykuł, że zachciało mi się wypróbować jakichś kosmetyków stamtąd, ale gdzie ich szukać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-10-2015, 14:18
migotka12 migotka12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 14
Domyślnie

Są sklepy oferujące azjatyckie kosmetyki. Z tego co wiem puderek ma je w swojej ofercie. Ja zastanawiam się nad podkładem bb skin79, ale najpierw muszę kupić dobre pędzle do makijażu. Znalazłam ostatnio pędzle Hakuro kliknij tutaj http://puderek.com.pl/25_hakuro Co o nich myślisz? na blogach dziewczyny bardzo je polecają ale nie wiem na ile ich opinie są prawdziwe... Muszę mieć jakiś zestaw pędzli bo mój makijaż nie wygląda za ciekawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-10-2015, 08:22
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał migotka12
Są sklepy oferujące azjatyckie kosmetyki. Z tego co wiem puderek ma je w swojej ofercie. .

Zgadza się, te kremy są dokładniej koreańskie - marka SKIN79 L http://puderek.com.pl/62_skin79 - i na niedoskonałości cery sprawdzają się świetnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.