kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 25-11-2019, 17:55
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

mozesz zrobić w domu i zamowic catering tak jak my. korzystaliśmy z usług restauracji Na Skrajnej https://naskrajnej.pl/przyjecia-komunijne Polecam gorąco ich. Bardzo porządna firma, smacznie gotują, wszyscy byli zadowoleni, kucharze na prawdę mają kreatywne pomysły. A i cenowo całkiem w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 20-01-2020, 21:44
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Ja zdecydowanie wolę zrobić w lokalu. No i tak w sumie mam zarezerwowaną restaurację na ten rok, bo mamy komunię. Myślę, że najlepiej zdecydować się na jakiś lokal, ponieważ wtedy macie spokój ze wszystkim. Nie musicie gotować, sprzątać- nic was nie interesuje. A gdzie planujecie kupić strój komunijny? Zauważyłam tutaj https://mkmaryla.pl/20-sukienki-komunijne kilka fajnych propozycji.

Ostatnio edytowane przez jjusti18 : 26-01-2020 o 09:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 13-02-2020, 19:57
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

My organizowaliśmy przyjęcie komunijne w http://gospaejo.pl/oferta we Wrześni i byliśmy z tego przyjęcia bardzo zadowoleni. Wszystko fajnie się udało w restauracji jest fajny klimat, przemiła obsługa, pyszne jedzonko, także gwarantuję, że i wam się tam spodoba. Ceny tez na plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 19-02-2020, 15:42
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

powoli się zbliża ten czas komunijny, dla mnie to miłe wspomnienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 03-04-2020, 09:20
Weronika2405 Weronika2405 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 52
Domyślnie

Ja robiłam w domu, bo mam ten komfort, że ogródek duży, to można postawić stoły i ponad 20 osób się pomieści. Ale nie gotowałam sama, bo bym zwariowała. Zamawiałam catering komunijny z Margaret we Wrocławiu i wszystko było pyszne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 05-04-2020, 17:53
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

ja zdecydowałam się na zorganizowanie komunii w domu, oczywiście gotowanie dla wszystkim by mnie przerosło dlatego też skorzystałam z oferty https://ulalachef.com/pl/przyjecie-w...ierwszakomunia gdzie kucharza przyjechał do nas do domu i gotował w naszej kuchni. Wszystko wyszło super, goście byli zadowoleni a ja nie marnowałam czasu w kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 19-04-2020, 12:59
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Weronika2405
Ja robiłam w domu, bo mam ten komfort, że ogródek duży, to można postawić stoły i ponad 20 osób się pomieści. Ale nie gotowałam sama, bo bym zwariowała. Zamawiałam catering komunijny z Margaret we Wrocławiu i wszystko było pyszne.


Na komuni u mojej młodej też serwowaliśmy dania z tego cateringu. Mieliśmy dużo gości i sama w życiu nie opanowałabym tego na tyle aby przygotować odpowiednią ilość jedzenia i jeszcze pilnować, aby było różnorodnie i z uwzględnieniem wszystkim alergii i nietoleracji.... Na szczeście w Margaret zrobili to za mnie i miałam spokój p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 22-04-2020, 13:51
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

ja robiłam w domu, myślę że jest to lepsza opcja, będzie bardziej rodzinnie bez niepotrzebnej sztucznej atfosfery. żeby zyskać na czasie zamówiłam catering z firmy Margaret. po mszy w domu czekał już gotowy obiad, który wystarczyło rozłożyć. nie musiałam gotować, bo wszyskim zajął się catering
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 07-06-2020, 22:25
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

W lokalu. Bardzo ładnym miejscem jest Glamour we Wrocławiu. Nie chcieliśmy robić w domu, bo było trochę gości a w tym dniu po prostu chcielismy byc z dzieckiem a wiadomo jak to wygląda w domu. a tam jedzenie mogliśmy sami dobrać wcześniej, wszystko było bardzo smaczne a sam lokal pięknie udekorowany na ten wazny dzień. Szczerze to miejsce polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 19-06-2020, 15:34
Nattss Nattss is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 39
Domyślnie

Ja robiłam w domu, bo mam małą rodzinę i duzy salon XD Nie lubię gotować więc zamowiłam catering z Margaret i nie było problemu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.