kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-01-2014, 14:44
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie Pielęgnacja włosów?

Co warto stosować na włosy aby wyglądały ładnie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-01-2014, 14:47
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Na tej stronie jest wyszczególnione jakie suplementy diety na włosy warto jest stosować oraz jakie jest ich działanie
Sama wiem, że najważniejsze w tym jest zdrowe odżywianie. Naprawdę ale to co jemy ma bardzo duży wpływ na to jak wyglądamy - na nasze włosy, skórę, paznokcie.
Zauważyłam, że odkąd wprowadziłam do diety więcej warzyw i owoców, zaczęłam ćwiczyć stan mojej cery i włosów znacznie się poprawił Są miękkie i świetliste.
Oczywiście wspomagałam się również ziołowymi suplementami. Robię tak do teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-01-2014, 18:26
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Profesjonalne odżywki do włosów, maski i jedwab do włosów Polecam też olejowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-04-2014, 14:34
podwodna podwodna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 11
Domyślnie

Zgodzę się z koleżanką powyżej. Naprawnę duże zmiany zauważyłam, gdy zaczęłam stosować oleje do pielęgnacji włosów. Na efekty trzyba trochę poczekać, ale zdecydowanie się opłaca. Włosy są mięciutkie i zdecydowanie zdrowiej wyglądają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-05-2014, 15:24
Kora Kora is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 53
Domyślnie

Według mnie ważne jest również to jakich kosmetyków do włosów się używa. Moim odkryciem są te ekologiczne, pochodzące z Włoch: http://www.drtaffi.pl/category/do-wlosow Szczególnie przypadł mi do gustu Olejek do ochrony włosów Le Marine, znakomicie zapobiega w okresie letnim przed negatywnym oddziaływaniem promieni UV i wody morskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-05-2014, 22:36
Gizela78 Gizela78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 10
Post

Ja zawsze pytam o radę moją fryzjerkę. W zasadzie zawsze gdy do niej idę, wychodzę z informacją o jakimś nowym kosmetyku z ciekawą formułą odbudowującą włosy. Kto jak kto, ale fryzjer powinien siew tych sprawach sprawnie poruszać i podpowiadać

____________________
Tylko u nas na stronie http://www.grymel.pl przekonaj się!

Ostatnio edytowane przez Gizela78 : 02-07-2014 o 10:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-07-2014, 13:48
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Najważniejsza jest chyba odpowiednia pielęgnacja. Mi bardzo pomógł olejek arganowy ponieważ sprawił, ze włosy stały się mocniejsze. Stosowałam przez pewien czas olejowanie (może czytałyście na blogach) ale trochę z tym jest zabawy tak więc obecnie wolę jednak kosmetyki z olejkiem w składzie.
Warto jest przetestować. Nie należą do najtańszych ale na przykład w biedronce obecnie jest niezła promocja ( tutaj info: http://www.biedronka.pl/pl/product,i...ssional-400-ml ) gdzie mozna sobie kupić kosmetyki z serii Argan Professional w cenie 9,99 za szampon i odżywkę.
Ja zaopatrzyłam się w zestaw do włosów suchych w sobotę (widziałam,że są jeszcze do włosów zniszczonych i farbowanych).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-07-2014, 11:28
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Bardzo tani zestaw. Jeżeli mam tylko tyle zapłacić za zadbane i lśniące włosy,to nie ma mowy o nieskorzystaniu z takiej oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-07-2014, 14:45
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja na moje włosy stosuję odżywkę w spray'u z Gliss Kura, która świetnie na nie działa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-01-2015, 16:48
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gizela78
Ja zawsze pytam o radę moją fryzjerkę. W zasadzie zawsze gdy do niej idę, wychodzę z informacją o jakimś nowym kosmetyku z ciekawą formułą odbudowującą włosy. Kto jak kto, ale fryzjer powinien siew tych sprawach sprawnie poruszać i podpowiadać

Zgadzam się, dobry salon fryzjerski to podstawa przy pielęgnacji włosów. Zaufana fryzjera to skarb, także jeśli taką znajdziemy, dobrze jest się jej trzymać.
Moja ulubiona fryzjerka swego czasu wyjechała do Anglii i aż pół roku różnych prób zajęło mi znalezienie nowej. Ale tak jak piszesz, ja też mogę zapytać ją o wszystko i zawsze wyjdę z jakąś dobrą radą w sprawie włosów.

Ostatnio edytowane przez zulma : 27-01-2015 o 20:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.