kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-12-2020, 11:27
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie Wynajem sprzętu budowlanego

Chcesz wynająć sprzęt budowlany? Skorzystaj z oferty firmy Drillpol https://drillpol.com/wypozyczalnia-sprzetu-budowlanego
Dostarczają sprzęt na wskazany adres i odbierają

Ostatnio edytowane przez Michel : 02-12-2020 o 11:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-12-2020, 23:51
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Bardzo dobrą ofertę ma firma https://www.drial.pl/ . Są na rynku naprawdę długo, mają oddziały w różnych miastach. Dzięki temu obsługują teren całego kraju. Mają najlepsze urządzenia a do tego rozsądne ceny. Wszystkie dane kontaktowe, rodzaj maszyn zobaczycie na stronie. Często taki wynajem znacznie bardziej się opłaca niż kupno nowej maszyny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-08-2021, 22:44
MalwinaJ MalwinaJ is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 46
Domyślnie Wynajem sprzętu budowlanego

Z innych firm, które zapewniają transport na budowę wybranego sprzętu jest https://lavprisliftutleie.no/pl/. Mają wieloletnie doświadczenie na rynku i są w stanie dobrać maszyny z zależności od typu zadania, np. do prac malarskich czy czyszczenia elewacji. Cenię ich za klarowne, korzystne dla klienta warunki oraz wyjątkowo konkurencyjne ceny. Polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-08-2021, 17:37
Karajanka65 Karajanka65 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

A co o tym uważacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-08-2021, 19:10
abernathy.daryl's Avatar
abernathy.daryl abernathy.daryl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

A ja uważam, że wynajem sprzętu budowlanego to jest bardzo ważna kwestia. Ja już wynajęłam sprzęt budowlany. Oprócz wynajmu maszyny, trzeba jednak pamiętać o kwestii wymiany części do maszyny budowlanej w przypadku zepsucia. Warto, aby sprawdzić w swojej umowie taką opcję. Ja o tym nie wiedziałam i musiałam szukać części do maszyny budowlanej na własną rękę. Na szczęście znalazłam części do ładowarek volvo i dzięki temu mogłam spokojnie dokończyć swoją budowę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-09-2021, 18:02
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Nie trzeba może od razu kupować, jeżeli potrzebujecie koparki do konkretnych prac, na kilka dni, co jakiś czas to współpraca z takimi firmami jak https://gizo.pl/ to z pewnością bardzo dobry pomysł. Można w tym miejscu w korzystnej cenie wynająć różny sprzęt budowalny, w tym i minikoparki sprawdzające się do wielu zadań, prac ziemnych. Również dostaniecie tu między innymi podnośniki i wózki widłowe. Zapoznajcie się z ich ofertą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-01-2022, 09:42
kasiakowa06 kasiakowa06 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 256
Domyślnie

Cytat:
Napisał Michel
Chcesz wynająć sprzęt budowlany? Skorzystaj z oferty firmy Drillpol drillpol.com/wypozyczalnia-sprzetu-budowlanego
Dostarczają sprzęt na wskazany adres i odbierają

Dobry kontakt
-
kontenery morskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-02-2022, 18:38
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Z tego, co wiem, to często przy różnego rodzaju pracach budowlanych wykorzystywane są tak zwane ładowarki teleskopowe. Mają one mnóstwo zastosowań, świetnie sprawdzają się między innymi przy pracy na wysokościach. Niektóre firmy decydują się na zakup własnej, nowej ładowarki. Innym wyjściem jest zakup ładowarki używanej bądź też właśnie wynajem takiego sprzętu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 19-02-2023, 21:48
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Najważniejsze to zorientować się, jakie sprzęty mogą okazać się realnie przydatne. To bardzo ważne kwestie, szczególnie w kontekście usprawnienia pracy przedsiębiorstwa. Na stronie https://gizo.pl/sprzedaz/podnosniki/ są informacje na temat sprzedaży podnośników. Orientujecie się może w tego typu kwestiach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-02-2023, 14:10
GregSting87 Mężczyzna GregSting87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 5
Domyślnie

Możesz się zgłosić do firmy EDDI, mają koparko-ładowarki w Rzeszowie dobrej marki Gunstig.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.