kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #651  
Stary 08-11-2020, 08:12
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Każdy sam musi zdecydować gdzie chce mieszkać i na co go stać. Ja mogę podpowiedzieć to biuro nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ Działa ono przede wszystkim na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. W swojej ofercie mają na sprzedaż mieszkania i domy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #652  
Stary 09-11-2020, 10:36
paulapaula123 paulapaula123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 22
Domyślnie

jakieś fajne mieszkanie z dużym balkonem jest dla mnie najlepszą opcją, ja swoje kupiłam z abcdom i musze powiedzieć, że nie żałuję, bardzo chciałam mieć dom ze względu na ogródek, ale jednak są to większe koszty i jakoś czuję się niekomfortowo mieszkając w domu - boję się xD
Odpowiedź z Cytowaniem
  #653  
Stary 09-11-2020, 12:18
isabella07 isabella07 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 6
Domyślnie

Osobiście zdecydowałabym się na własny dom, ze względu a to, że jest to większa swoboda, niezależność i prywatność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #654  
Stary 14-11-2020, 22:44
Bigger Bigger is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 10
Domyślnie

Każdy ma jakieś swoje doświadczenia. Ja osobiście wybrałabym dom- przestrzeń, własne podwórko, ale zawsze trzeba coś przy nim robić, dbać, pilnować... Jeżeli ktoś się decyduje na budowę domu to koniecznie trzeba go ubezpieczyć, polecam zorientować się w temacie na www.tr.gorlice.pl. Dużo rzeczy w domu jest do ubezpieczenia i warto to zrobić żeby potem ograniczyć koszty naprawy itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #655  
Stary 15-11-2020, 12:41
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

moim zdaniem mieszkanie lepsze, zwłaszcza jak chcecie je miec w spokojnym miejscu jak na przyklad na osiedlu zielonki residence. Zielonki Residence to kameralne osiedle usytuowane na skraju Puszczy Kampinoskiej. Inwestycja
to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących zacisznego azylu,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #656  
Stary 23-11-2020, 09:39
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Bez problemu możesz zainwestować w mieszkanie albo apartament z widokiem na morze na osiedlu które Atal buduje w Trójmieście, ceny tam nie są wygórowane jak za taki standard i lokalizację
Odpowiedź z Cytowaniem
  #657  
Stary 24-11-2020, 19:40
JolaJola1 JolaJola1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Dom dom i jeszcze raz dom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #658  
Stary 26-11-2020, 14:21
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

To kwestia indywidulana. Ja z wygody wybrałam mieszkanie i każdego dnia utwierdzam się w tym, że był to trafny wybór. Ten deweloper https://www.eurostyl.com.pl/oferta/n...ia-gdynia.html ma naprawdę świetną ofertę, gdyby ktoś z was był zainteresowany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #659  
Stary 27-11-2020, 16:01
Janusz8223 Mężczyzna Janusz8223 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli zamierzacie kupić mieszkanie to na stronie https://www.ekopark.pl/aktualnosci/n...lwator-krakow/ znajdziecie spory wybór mieszkań, które ma do zaoferowania deweloper.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #660  
Stary 27-11-2020, 16:30
krzychu7211 Mężczyzna krzychu7211 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 1
Domyślnie

Z tego co widzałem to na stronie https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdansk znajdziecie spory wybór mieszkań na sprzedaż. Według mnie warto zapoznać się z ofertą tego dewelopera.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.