kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 13-04-2022, 10:53
natalia234 natalia234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 160
Domyślnie Wakacje

Hej, gdzie jedziecie w tym roku na wakacje? Ja zdecydowałam się na podróż do Izraelu, bo biuro konsorcjum.pl ma świetną ofertę z atrakcyjną ceną na tygodniowy wyjazd, który w dodatku ma bardzo bogaty program zwiedzania. A Wy jakie macie plany?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-04-2022, 10:56
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Super, mam w planach Izrael, ale zawsze coś wypada i nie udało mi się jeszcze dotrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-02-2023, 21:12
luklo luklo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 131
Domyślnie

Na wakacje w tak słonecznym kraju warto jest się wcześniej przygotować, ja zawsze przed różnymi wyjazdami stosuję melanotan. Jest to znakomity produkt do opalania, daje on przepiękny efekt ładnie opalonej skóry i co najlepsze taki efekt pozostaje na bardzo długo. Polecam zapoznać się z nim bliżej na stronie https://melanotan.biz/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-03-2023, 12:21
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 046
Domyślnie

Ja w wakacje jadę nad Bałtyk do Jastrzębiej Góry a konkretnie tu: noclegi jastrzębia góra .
Przyjaciłka była tam z całą rodzinką i bardzo poleca miejsce z uwagi na świetną lokalizację - niedaleko plaży, ścieżek rowerowych..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-03-2023, 19:15
arvel.mcglynn arvel.mcglynn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 1
Domyślnie

My wybieramy się na Mazury. Byłam w zeszłym roku i naprawdę rewelacyjnie spędziłam czas. Masa atrakcji dla dorosłych jak i dla dzieci. Jeżeli chodzi o restauracje to naprawdę sporo było w czym wybierać także wracamy w tym roku na 100% na Mazury
__________________
hotele mazury
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-03-2023, 19:36
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Długo się zastanawialiśmy i chyba zdecydujemy się na wycieczkę objazdową po Izraelu z Konsorcjum.pl. Byliśmy już z nimi w Gruzji i bardzo się nam podobało. Świetny przewodnik, odpowie na każde Wasze pytanie, przepiękne widoki i cały wyjazd zorganizowany do najmniejszego szczegółu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-03-2023, 08:32
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

Szukając przede wszystkim interesujących miejsc do wyjazdu w góry to na pewno warto w takim razie zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Beskid Rose&SPA https://www.beskidrose.com/ który jest pięknie położony i świetnie przygotowany, abyście mogli cieszyć się wypadami w góry zarówno z rodzinką, jak i swoimi najbliższymi. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na Wasze spostrzeżenia w tym zakresie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-04-2023, 00:54
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 484
Domyślnie

Mnie już od dawna interesuje Argentyna, bo wiele pozytywnych informacji słyszałam o konkretnych miejscach w tym kraju. Myślę jednak, że najważniejsze jest to, aby trafić sobie na najkorzystniejszą ofertę. Co sądzicie o stronie https://nomade.pl/argentyna . Może ktoś korzystał z ich pomocy w wyborze wycieczki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-05-2023, 17:08
Lolipop Lolipop is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 121
Domyślnie

Wakacje, już nie mogę się doczekać. Wybieram się do Medjugorie z Konsorcjum.pl. Jestem pewna, że będzie to niesamowity wyjazd przepełniony niesamowitymi doświadczeniami. Lecę z Gdańska.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-05-2023, 14:48
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 563
Domyślnie

Czy myśleliście już o tym, gdzie posłać dziecko na obóz nad morzem? Na stronie https://www.lebork24.info/2023/04/18...oslac-dziecko/ jest ciekawy przegląd takich obozów na 2023 rok. To zdecydowanie może pomóc w podjęciu decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.