kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 20-03-2020, 14:25
waylon02 waylon02 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 4
Domyślnie

W taką skórą trzeba uważać, nie można stosować produktów, które podrażniają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 25-04-2020, 15:51
klaxx klaxx is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 86
Domyślnie

u mnie dobrze sprawdzają się kosmetyki eeny meeny https://www.eenymeeny.eu/blog/ na ich blogu możesz poczytać o nich więcej wiadomo, że nie liczą one azs-u, ale zawarty w nich beta glutek dobrze działa na skórę wrażliwą :>
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 18-08-2020, 09:55
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Tu w grę wchodzą naturalne kosmetyki. Powiem Wam ze swojego doświadczenia - nie oszczędzajcie na takich produktach. Przykładowo, ja kupiłam ostatnio naturalny krem na egzemę: https://hermzlabs.pl/collections/fro...rin-cream-50ml , który pewnie sprawdzi się też na łuszczycę czy AZS. Bardzo mi pomógł zniwelować uczucie swędzenia. Dlatego tak zachwalam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 18-08-2020, 16:20
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Tylko kosmetyki apteczne przeznaczone do skóry atopowej. No i u mnie podstawą jest maść Dermaveel - jest bez sterydów, ale działa świetnie. sterydy tylko w ostateczności bo więcej szkodzą niż przynoszą pożytku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-08-2020, 15:50
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

U mnie fajnie sprawdza się seria Atopis Novaclear. Kosmetyki delikatne, dobrze nawilżają, działają łagodząco i regenerująco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 20-08-2020, 08:27
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Warto postawić na kosmetyki z apteki. Żeby mieć pewność, że nie będą one szkodliwe dla takiej skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 05-05-2021, 14:51
haley.harris's Avatar
haley.harris haley.harris is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 4
Domyślnie

Potówki u noworodków są to niegroźne drobne pęcherzyki, krostki, wypełnione przezroczystym płynem. Najczęstszym miejscem występowania potówek u niemowląt są okolice, które są narażone na ucisk czy też otarcia. Najczęściej mamy zatem do czynienia z potówkami na szyi, plecach, w pachwinach. Typowe są także krostki w zgięciach kolan i łokci czy pod pachami, a nawet na głowie. Czy wiecie jak radzić sobie z potówkami u niemowląt?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 13-05-2021, 19:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

jeżeli macie problem z atopową skórą to polecam wam trochę poczytać na ten temat choćby na tej stronie https://www.febumed.com.pl/Atopowe-z...507543778.html wiedzieliście że dzieci też mogą mieć takie problemy ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 09-06-2021, 11:21
Margot Margot is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 12
Domyślnie

A znacie może emolienty z exomega control, które są typowo przeznaczone do atopowej skóry? Ja sama stosuje je od kilku miesięcy. Bardzo lubię płyn do kąpieli "kojąca kąpiel". Dolewam do wanny z wodą. Skóra jest super nawilżona i znika uporczywe i męczące swędzenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-06-2021, 12:34
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Do atopowej skóry na pewno trzeba używać możliwie najbardziej naturalnych kosmetyków, bo tylko naturalne kosmetyki do kąpieli nie będą tej skóry jeszcze bardziej podrażniać. Ja stosuje mydło lniane naturalne ze Svoje - poczytajcie sobie o nim, sprawdzi się przy skorze atopowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.