kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 12-04-2018, 18:57
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

no takie oczyszczanie organizmu to dobra rzecz, tylko trzeba je mądrze zaplanować. Nie można na jakiś czas całkowicie zrezygnować z niektórych produktów bo można się nabawić poważnych problemów trawiennych. Lepiej od razu sobie zakup Intesta i przyjmuj ją w trakcie posiłków, ona utrzyma florę jelitową na odpowiednim poziomie

Ostatnio edytowane przez kobietka_10 : 25-04-2018 o 14:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 13-04-2018, 17:30
kawurexx kawurexx is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

No dobra, a powiedzcie mi jakimi tabletkami karmicie swoich pupili... ? Bo ja ostatnio postanowiłam kupić mojemu psiakowi tabletki Drontal i zastanawiam się czy to faktycznie będzie dobry pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 17-04-2018, 09:33
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Najlepiej zastosować dietę pełną warzyw i owoców. Możesz dołączyć do niej Sylimarol, który wspomaga wątrobę w oczyszczaniu organizmu. Ja jestem w trakcie detoksu. Przez pierwsze cztery dni czułam się fatalnie ale teraz jest juz o niebo lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 17-04-2018, 21:53
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Wydaje mi się, ze wiosna to idealny czas na detoks. Ja ostatnio trafiłam na produkty oczyszczające organizm Fivren i zastanawiam sie nad zamówieniem zestawu. Chciałabym przeprowadzić detoks a później przejść na dietę redukcyjną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 22-04-2018, 13:24
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

U mnie był bardzo duży problem w czasie chemioterapii z oczyszczaniem organizmu... Nie miałam pojęcia w jaki sposób mogę go naturalnie wzmocnić, dopiero rozpoczęcie zażywania specyfiku Nutricia Nutridrink pozwoliło mi na jako takie normalne funkcjonowanie. Podczas pobytu w szpitalu poprosiłam mojego męża o to, aby wszedł na stronę https://eapteka.pl/nutricia-nutridri...25ml-100003903 i zamówił mi kilka opakowań tej odżywki. Na szczęście dzisiaj jestem już zdrowa i w pełni sił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 23-04-2018, 15:49
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

Oczyszczenie organizmu w dzisiejszych czasach jest koniecznością. Jak to zrobić, czego używać? Podsyłam świetny artykuł o indyjskim żeń-szeniu! Będziecie zaskoczone jego działaniem!

link tutaj: http://www.albertkosmider.pl/2017/02...-magiczna.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 23-04-2018, 22:22
wyrwimati Mężczyzna wyrwimati is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 1
Domyślnie sport

Jeżeli chodzi o oczyszczenie organizmu, to oczywiście zdrowa dieta, ale przede wszystkim sport. Sport przy którym na prawdę się wypocicie, a to jest najważniejsze przy oczyszczaniu organizmu.
Mam na myśli paintball i polecam http://activepaintballkrakow.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 30-04-2018, 10:11
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie

Jak można naturalnie oczyszczać organizm ? Według mnie jest wiele ciekawych sposobów. Raz chodziłam na Saunę ale z braku czasu zaczęłam z polecenia pić syrop Neera http://neera.pl/ - skutecznie oczyszcza organizm, mega rezultaty !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 07-05-2018, 09:46
tobiz Mężczyzna tobiz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 29
Domyślnie oczyszczenie organizmu

Na pewno nie rób tego na własną rękę, bo tylko sobie zaszkodzisz, jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy w zakresie diet i ogólnie żywienia. Sama chcąc po zimie oczyścić organizm zwróciłam się o pomoc do pana Aleksandra Sajdaka z poradni IKAR . Z jego pomocą racjonalnie podeszłam do całego procesu diety, ponieważ jest to prawdziwy specjalista w dziedzinie odchudzania i wiedziałam, że wspólnie osiągniemy zadowalający mnie efekt bez obawy o własne zdrowie czy ewentualny efekt jo-jo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 27-06-2018, 10:47
Joannica Joannica is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 62
Domyślnie

Czy ktoś próbował tego sposobu http://pokazywarka.pl/twqvdw/ ? Podobno daje świetne rezultaty
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.