kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 08-01-2020, 16:18
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Jak szukacie fajnych i dobrej jakości ubrań to warto zajrzeć do tego sklepu - https://byinsomnia.com/pl/67-e-sklep Jest tam spory wybór ubrań i damskich. Ubrania są zawsze modne i na topie. Do tego cenowo wychodzi to bardzo korzystnie i wydaje się na ubrania znacznie mniej niż w sklepach stacjonarnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 08-01-2020, 16:30
Oskar882 Mężczyzna Oskar882 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja osobiście nie ufam sklepom internetowych, no ale jest to tylko i wyłącznie kwestia nastawienia samego siebie. Ja jestem nastawiony negatywnie
----------------------------------------------
schodołazy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 09-01-2020, 13:36
kobitkazkrk kobitkazkrk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 51
Domyślnie

Znacie może stronę internetową lub sklep stacjonarny w Krakowie, w którym znajdę ocieplane ciuchy wedkarskie na zime? Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 10-01-2020, 13:18
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Ja polecam sklep Lou. Tu można znaleźć takie perełki! jedną z nich jest z pewnością sukienka spire. To bez dwóch zdań moja ulubiona stylizacja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-01-2020, 12:14
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 989
Domyślnie

Jeśli chodzi o ciuchy przez internet, to polecam bardzo https://molton.pl/. Bardzo szybka dostawa i często pojawiają się nowe ubrania. Do tego zawsze znajdzie się coś w promocji, dlatego codziennie wchodzę żeby sprawdzić czy jest coś ciekawego. Zdecydowanie są to rzeczy modne i z górnej półki, ale cena na pewno o tym nie świadczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 12-01-2020, 15:28
vasyll04 Mężczyzna vasyll04 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 1
Domyślnie

Jest ryzyko, że nie trafi się z rozmiarem, ale i tak preferuję zakupy przez internet
__________________
varsoviafx
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 17-01-2020, 10:36
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Ja nie wyobrażam sobie innych zakupów niż te online. To jest taka oszczędność czasu, a w wielu przypadkach i pieniędzy. Przykładem tego jest suknia z brokatem, która jest pięknie uszyta i wykonana, a w galeriach handlowych widziałam sukienki tego typu dużo droższe i przede wszystkim źle układały się na ciele, a z tej jestem bardzo zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 18-01-2020, 19:13
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Ja też lubię robic zakupy przez neta, praktycznie wszystko tu znalazłam bardzo fajne buty https://mybaze.com/pl/marketplace-wy...ze/brand:wojas
Zresztą to nie pierwszy raz kiedy kupuje tu buty czy ciuchy.Zawsze mozna coś znależć ciekawego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 19-01-2020, 16:23
amy71 amy71 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Przez internet można trafić na bardzo korzystne okazje cenowe, dlatego warto sprawdzać różne oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 19-01-2020, 17:46
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Super ciuchy znajdziecie tu https://chiarashop.pl/ Świetny sklep, mają dobre zaopatrzenie, rozsądne ceny i szybko realizują zamówienia. Na sylwestra kupiłam tu boską cekinowa sukienkę, teraz widzę, że mają przeceny, więc coś jeszcze sobie upoluję
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.