kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-04-2019, 15:31
stasiuu78 Mężczyzna stasiuu78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie koszulka z nadrukiem

Na https://extra-koszulki.pl/ znajduje się firma która oferuje koszulki z własnym nadrukiem. Maja bardzo intuicyjny generator. Jakie wzory chcielibyście mieć na swoich koszulkach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-07-2020, 16:55
Dariusz888 Mężczyzna Dariusz888 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Takie koszulki z nadrukiem to super odzież reklamowa. Raz zainwestuje się w koszulki, a potem reklamujemy firmę nosząc koszulkę z logiem. Według mnie coś takiego to super sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-09-2020, 12:37
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Dla mnie to super sprawa, bo można je tak indywidualnie dopasować. Super są te Top Koszulki - koszulki z nadrukiem - dobrej jakości, pięknie wykonane nadruki, które są trwale
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-03-2021, 10:13
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

A mieliście już okazję rozejrzeć się w sklep Frogles.pl? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie tam sprawdzić ofertę. Jest tam wiele ciekawych koszulek. Znajdziecie tam również gadżety z różnych filmów, gier czy seriali. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-04-2021, 13:03
oaufderhar Mężczyzna oaufderhar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 1
Domyślnie

Odzież reklamowa to dobry wybór, zwłaszcza, że obecnie dostępna jest w przystępnych cenach i wysokiej jakości. Dzięki temu zyskujemy dużą powierzchnię reklamową i pewność, że nasz gadżet przyciągnie nowych klientów.
__________________
odzież reklamowa producent
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 25-04-2021, 10:49
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Teraz coraz popularniejsze są koszulki uv. Jest ich duży wybór, widziałam modele i dla dorosłych, i dla dzieci. Myślę, że z nadrukami też coś się znajdzie. Te koszulki są nie tylko ładne, ale i bardzo praktyczne, bo chronią prze szkodliwym promieniowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-08-2021, 16:18
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Polecam wam zainwestować w ubrania z logotypem do waszej firmy. Odzież reklamowa to bardzo dobry pomysł i dużo firm zaczyna korzystać z tego typu identyfikacji wizualnej firmy. Ja mam zamiar skorzystać z oferty firmy GQB, ponieważ jest dla mnie najkorzystniejsza, dlatego wybieram właśnie ich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-09-2021, 14:58
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Szczerze mówiąc to uzupełniam właśnie moją szafę więc koszulki damskie z napisami bardzo by mi się przydały. Mam kilka pomysłów na fajne napisy więc może dacie znać gdzie warto zrobić zamówienie na takie rzeczy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-11-2021, 09:50
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

jeżeli myślisz nad zrobieniem swojej własnej koszulki z oryginalnym nadrukiem to firma https://www.reflect.pl/druk_cyfrowy_bezposredni.html może Ci w tym pomóc, myśle że będzie to dobra decyzja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-12-2021, 09:26
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

W takim razie myślę, że warto abyście również sprawdzili takie propozycje jak na przykład tie dye koszulka która mi osobiście świetnie się podobają. Dlatego podrzucam link do sklepu https://fesswybitnie.com/product-cat...ulki/t-shirty/ w którym znajdziecie mnóstwo takich propozycji w bardzo fajnych cenach i jednocześnie przy tym licząc na pełne wsparcie oraz konkurencyjne ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.